Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Další tajné video z vězení, kde byl zavřený Justin Bieber. Kanadská pěvkyně na něm zvedá pravidelně zadek. Komu asi nastavuje?

Nedávno internetem kolovalo video, kde Justýnu Bieberovic (19) ohmatává dvousetkilový policista při běžné prohlídce zadržených, než jdou do cely. Teď je na světě další nahrávka z tamních kamer. Na ní Bieber v pravidelných rytmech zvedá svůj zadeček. Že by už zpěvák trénoval na běžné vězeňské praktiky?

V zadržovací cele se toho asi moc dělat nedá, natož když jste zvyklí si permanentně dopřávat, co chcete, proto vaše konto se zdá jako bezedné. Bieber zřejmě okoukal z filmů z vězeňského prostředí, že se tam hodně cvičí, a tak si začal dopřávat pravidelnou dávku kliků. Kdyby se podařilo problémového týpka dostat do vězení na delší dobu, je možné, že by z něj potom vylezla zmutovaná podoba Pepka námořníka.

Bieber byl minulý měsíc zatčen za řízení pod vlivem drog, policie u něj v bytě našla pořádnou zásobárnu nelegálních „party pomůcek“. Zpěvák se chce před nenávistí veřejnosti ukrýt do Atlanty, ale bohužel ani tam ho nechtějí.

Související články

Další články