Neskutečný finanční obnos stály přípravy na letošní olympiádu, ani tak ale zdaleka vše neproběhlo podle plánu. Vesnice pro život sportovců jsou nepřipraveny, sportoviště jsou na tom podobně. A jak to vypadá mimo sportovní část, snad ani nechtějte vidět.

Město je pod vládou gangů, plné prostitutek a na samotném pokraji chudoby. Proč se vlastně raději peníze nevěnovaly na to, aby se na tom něco změnilo? Lidé tu žijí ve výhni bakterií a je jasné, že vir zika rozhodně není jedinou nemocí, kterou si můžete z dějiště odvést.

Video znázorňuje moment, kdy sabotéři zaútočí na vlajkonoše. Už při zahájení her tedy mohlo dojít k incidentu, naštěstí se ale vše obešlo bez zranění a škod na životech. Jenže je tohle poslední pokus sabotovat hry a dopadne to i příště bez následků? Podobné otázky si nyní musí pokládat snad každý, kdo byl účastníkem nebo video zhlédl.

No podívejte se na video sami a napište nám pod článek váš názor, co si sami myslíte o letošním sportovním vrcholu. Bylo skutečně dobrým nápadem pořádat první olympijské hry na jihoamerickém kontinentu zrovna v Riu?