Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO Další sabotáž olympiády: Takhle v Riu zaútočili na vlajkonoše!

Záběry, ze kterých se tají dech a jasně dokazují, že pořádat olympijské hry v Rio de Janeiru byl prostě nejhorší nápad všech dob. Tohle video má sice pouze necelou minutu, ale obrázek si podle něj udělají snad všichni, a to i ti, kteří si dodnes mysleli, že hry v Riu byl dobrý nápad…

Neskutečný finanční obnos stály přípravy na letošní olympiádu, ani tak ale zdaleka vše neproběhlo podle plánu. Vesnice pro život sportovců jsou nepřipraveny, sportoviště jsou na tom podobně. A jak to vypadá mimo sportovní část, snad ani nechtějte vidět.

Město je pod vládou gangů, plné prostitutek a na samotném pokraji chudoby. Proč se vlastně raději peníze nevěnovaly na to, aby se na tom něco změnilo? Lidé tu žijí ve výhni bakterií a je jasné, že vir zika rozhodně není jedinou nemocí, kterou si můžete z dějiště odvést.

Video znázorňuje moment, kdy sabotéři zaútočí na vlajkonoše. Už při zahájení her tedy mohlo dojít k incidentu, naštěstí se ale vše obešlo bez zranění a škod na životech. Jenže je tohle poslední pokus sabotovat hry a dopadne to i příště bez následků? Podobné otázky si nyní musí pokládat snad každý, kdo byl účastníkem nebo video zhlédl.

No podívejte se na video sami a napište nám pod článek váš názor, co si sami myslíte o letošním sportovním vrcholu. Bylo skutečně dobrým nápadem pořádat první olympijské hry na jihoamerickém kontinentu zrovna v Riu?

Související články

Další články