Nemocná VyVolená Eva Feuereislová (23), legenda pražských bulvárních redakcí, které se roky baví jejími pokusy jakkoli se dostat do novin, má další problém.

Poté, co se ukázalo, že je zadlužená slavomanka vyšetřovaná v rozsáhlém podvodu v pardubickém autobazaru, na kterém se zřejmě ve spolupachatelství podílela se svou „manažerkou“ Patricií Kossevovou (43), začala Eva ve Vile vyhrožovat žalobami na všechny strany a to už poněkolikáté nevydržel hrabě Domenico Martucci (37), který má s pošahanou pseudohvězdou ty nejhorší zkušenosti poté, co před rokem naivně přistoupil na krátkodobé předstírání vztahu, aby mu následně začala šílená Eva strkat ve společnosti jazyk do úst. Když pak ji i Kossevovou označil za podvodnice, osočila hraběte, že ji nutil souložit s dogou a dlouho za ní dolézal.

eXtra má ale důkaz toho, že Eva především uháněla Martucciho, na kterém se plánovala za každou cenu zviditelnit, což už v minulosti předvedla několikrát. Kontroverzní hvězda prvních VyVolených Michal Fraš ji označil za stalkerku a dlouho se lepila na Zdeňka Macuru (39), kterému taky chvilku trvalo, než zjistil, s kým že má tu čest.

Feuereislové rodina mezitím zděšeně sleduje Evu ve Vile a modlí se, aby se šla léčit, zatímco Feuereislová opustí show s přesvědčením, že je konečně doopravdy slavná. Její manažerka Kossevová mezitím odmítla vystoupit v noční show a pomalu chystá emigraci, protože její minulost zlodějky paruk a podvodnice už také s gustem řeší bulvár.

Zatímco na Evu praskla pátá prokazatelná lež a jen opustí VyVolené, má co vysvětlovat pardubické kriminálce, ta podle svého včerejšího vyjádření chystá žalobu na eXtra a jeho šéfredaktora.

Těšíme se!