Není to tak dlouho, co jsme tu měli zhrzeného šestadvacetiletého manžela, s nímž žena odmítala mít sex, a proto si vedl speciální excelovou tabulku, kam si zapisoval veškeré její sexuální výmluvy.

Když odjela na služební cestu, poslal jí to celé mailem, aby viděla, že není chyba na jeho straně. Šokovaná a naštvaná manželka se mu snažila dovolat zpět, ale nebral jí telefony, za trest proto celou tabulku vzala a hodila ji na sociální síť Reddit, odkud ji sdílelo tisíce uživatelů.

Jak se ale zdá, nejen muži jsou frustrovaní odmítáním svých žen. Podobný bonzácký deníček se zjevil nedávno a jeho autorem je tentokrát žena, která si po dobu třiceti dní zapisovala výmluvy svého muže a tabulku zveřejnila v den doručení rozsudku o rozvodu.

Z ní ale není jasné, o jaký měsíc se jedná a ani národnost ženy, ale nejspíš to bude Američanka, neboť se tam hodně mluví o basketbalu. My jsme si ji dovolili v překladu trochu přiblížit českým reáliím, aby bylo jasné, na jaké sportovní blbosti se její muž vymlouval.

Jedno je jasné, tenhle svazek byl podle ženy už zrušen a jedním z důvodů bylo právě odmítání sexu. Soud tak měl díky precizní práci asi ulehčeno rozhodování.