Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Další podvod ve VyVolených? Co má proboha znamenat tahle stará fotka Castella a Zvěřiny? Známe pravdu!

Zvěřina s Castellem v roce 2010. Zajímavé, že?
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie

Zajímavé věci vyplývají na povrch ohledně vzájemně se vůbec neznajících finalistů VyVolených!

Nejprve vyšlo najevo, že Pavlína (28) a Mirka (28) jsou partnerky. V pořádku, jasný záměr produkce na tom v průběhu show stavět!

Pak přichází na scénu královna českých lesbiček, pokerová celebrita a superkočka Bára Mlejnková, která tyhle dvě před dvěma lety na čas rozešla a na kterou vzápětí díky upovídanosti magora Thomase Castella (38) prasklo, že je jeho dlouholetá vynikající kamarádka.

Takže tu máme dvě lesbičky a zároveň známou nenávistného holobrádka, jejichž životy se v minulosti neomylně protnuly. A do toho vám eXtra předkládá tři roky starou fotografii, na které je s Castellem další obyvatel vily, superboss Petr Zvěřina z Václaváku (35)!

Ten z fotografie radost neměl, ale nezapíral: „Ve vile mi to dával najevo, že se známe, tak jsem dělal, že vím, ale nevěděl jsem,“ vysvětluje Petr existenci usvědčujícího snímku a pokračuje ve své verzi, která zní věrohodně, ale je to pořád jen jeho verze: „Nakonec mi to nedalo a po čtyřech dnech jsem mu normálně v obýváku přiznal, že vím kulový, odkud se známe. Vyšlo najevo, že měl snad v Hradci diskotéku Imperio a tam jsem hrál jako DJ. Pak se prý nějak ocitl v pražském klubu, kde jsem slavil narozeniny, a udělal si se mnou fotku.“

Takže v „namátkově“ vybraných finalistech už máme čtveřici, která se znala, měla spolu sex, případně o sobě alespoň věděla už před soutěží. Do jaké míry je tak celý boj regulérní, vezmeme-li navíc v potaz, že dvě ze tří lesbiček ve vile spolu s malou přestávkou chodí?

A co ještě praskne v průběhu podzimu? Už teď nám chodí zajímavé anonymy, které prověřujeme.

Víte něco víc? Napište nám na redakce@extra.cz nebo přímo autorovi textu na pavel@extra.cz

Související články

Další články