Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Další oplzlé vystoupení Miley Cyrus: Zpěvačka předváděla v Kanadě show jak z východoněmec­kého porna

Miley Cyrus a její vystoupení v Kanadě. Něco z erotického festivalu.
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie

Představení přesně pro vaše děti, pro které je Miley Cyrus (21) největší hvězdou, ikonou, hrdinkou a vzorem. Na to se mohli těšit šokovaní rodiče a opravdu velice udivení nezletilí, když tam tahle pódiová coura začala roztahovat nohy a strkat si mikrofon do… k levému stehnu.

Miley zase dostála své nechutné pověsti a v kanadském Ontariu se ukázala jako laciná herečka z východoněmeckého porna, kdy snad i ty filmy mají daleko lepší kvalitu a obsahově jsou zajímavější.

Majitele lístků totiž zase nečekalo nic nového, jen její vystrčený jazyk, osahávačka sebe sama nebo jejích tanečnic či vystrkování zadku a twerkování. Na zpěv, předpokládáme, moc nedošlo, protože taková činnost se těžko dělá, když vám jazyk nevyplňuje dutinu ústní.

Rádi bychom věděli, zda se zejména pánští účastníci koncertu již přestali hrůzou pomočovat. Když na vás agresivně sexuálně útočí bývalá dětská hvězda s hrncem na hlavě, musí to být zážitek na celý život. Který už určitě nikdy nechcete opakovat.

Související články

Další články