Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Další opilecký výstup Bartošové v televizi: Žvatlala jak po cisterně rumu, pobledlý Rychtář se navážel do diváků

Přestože televize Pětka měla trvání jen pouhé tři měsíce, může se zapsat do historie vysíláním asi nejpodivnější reality show Iveta Živě. Za příslibu finanční odměny a pomoci návratu Ivetě Bartošové (47) na koncertní pódia si pravidelně zvala pěnici do živého vysílání, kde měla odpovídat na dotazy diváků.

Přímý přenos tehdy odhalil zdravotní a psychický stav Bartošové, která do studia chodila očividně opilá nebo pod vlivem nějakých tišících léků. Je jasné, že si toho diváci všimli a zpěvačku na tento jev upozorňovali. To se jí ale nelíbilo a svoje rozčilení dávala najevo ve zmatených odpovědích.

V tomto díle Ivetu doprovodil do studia i její partner Josef Rychtář (55), který se snažil divácké dotazy cenzurovat. Zarážející je i jeho obhajoba Ivety. Tvrdil, že alkohol nepije, přitom po italském martýriu sám přiznal, že s ní bude pouze, pokud nastoupí léčbu.

Mohlo by vás zajímat

Další články