Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Další nechutný útok Ondřeje Koptíka na Hanu Gregorovou: Vše má z vietnamské tržnice a nosí padělky!

Ondřej vznesl další obvinění.
Zdroj: Facebook.com/Profimedia
+ Dalších 24 fotografií
Od rozchodu herečky Hany Gregorové s kolouškem Ondřejem Koptíkem je to jedno velké HALÓ! Koptík se všemožně snažil dostat svoji lásku zpět, když ale nepřišla žádná odpověď, rozhodl se přejít do útoku. Vytahuje na ni špinavosti ze soukromí!

Ondřej Koptík nezvládl rozchod se slovenskou herečkou a vdovou po Radku Brzobohatém Hanou Gregorovou. Pár se nerozešel v nejlepším a Ondřej se snaží získat svoji lásku zpět! To, co ale denně předvádí na sociálních sítích, hraničí se zdravým rozumem!

Nejdříve prosil na kolenou, psal zamilované básně a všemožnými způsoby se snažil Hanku dostat zpět. Poté vyzradil veškeré intimní tajemství, a teď? Obvinil uznávanou herečku a zadělal jí na slušné faux pas.

Na sociální sítě napsal: „Děkuji všem za dnešní podporu!! Jste úžasní! Jo a Hanko, obleč si na to Gala ze Sapy.“ Dál ještě odpověděl na otázku, zdali i značkové kabelky od slavných návrhářů jsou padělky, takto: „To si piš! Všechno má z pražského vietnamského tržiště SAPA. Komplet šatník, ale jak říká sama Hanka Gregorová, když to umíš nosit, tak to nevadí.“

Ondřej na svou bývalou lásku vytahuje opravdu veškeré informace, které by jí mohly poškodit jméno a hlavně reputaci. Jak tohle skončí?

Související články

Další články