Světla je zvyklá na luxus, protože je její přítel rentiér. Část roku žijí ve Španělsku, kde mají vilu. I když s ním má dvě malé dcerky, tak stále nejsou manželé. Jenže to se Světle vůbec nelíbilo a myslela si, že ji po skončení reality show Robert (50) požádá o ruku.

Jenže se asi trochu přepočítala. Když boháč Výměnu zkoukl, tak se rozzuřil, protože v televizi z něj Světla udělala hrozného cholerika a tvrdila, že vždy musí být po jeho. Předem radši tohle vzkázala Lídě, druhé manželce v reality show, aby nebyla překvapená jeho chováním: „Pokud maminka nebude poslouchat tatínka na slovo, tak to bude hodně skřípat.“

A hlavně těchto dvanáct slov jí dost vzdálily vidinu být pod čepcem a mít zajištěnou budoucnost. Zatím se žádná svatba na Maledivách, Seychelách či Las Vegas nekoná a vypadá to, že ani konat nebude. Robert se dodnes k ničemu nemá.

„Ta jediná věta, kterou jsem řekla, mi zničila život,“ řekla ředitelka domova důchodců pro Blesk.cz a dál se k ničemu nechtěla vyjadřovat.

Zato druhá účastnice Lída (33) je na tom podstatně lépe. Neshody s manželem ustaly a konečně začal oceňovat, jak je těžké zvládat výchovu pěti dětí a do toho početné domácí zvířectvo a barák.