Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Další nečekaný zvrat ve Výměně manželek. Dočkala se Světla vysněné svatby s boháčem?

Světla (vpravo) si přála vdát se za Roberta, se kterým má dvě
malé dcery.
Zdroj: archiv TV Nova
Sympatická Světla si od včerejší Výměny manželek slibovala, že si její bohatý partner konečně uvědomí, co v ní má, a vezme si ji. Dokonce si plánovala exotickou svatbu. Ale jak nakonec celá tahle rošáda skončila několik měsíců po natáčení?

Světla je zvyklá na luxus, protože je její přítel rentiér. Část roku žijí ve Španělsku, kde mají vilu. I když s ním má dvě malé dcerky, tak stále nejsou manželé. Jenže to se Světle vůbec nelíbilo a myslela si, že ji po skončení reality show Robert (50) požádá o ruku.

Jenže se asi trochu přepočítala. Když boháč Výměnu zkoukl, tak se rozzuřil, protože v televizi z něj Světla udělala hrozného cholerika a tvrdila, že vždy musí být po jeho. Předem radši tohle vzkázala Lídě, druhé manželce v reality show, aby nebyla překvapená jeho chováním: „Pokud maminka nebude poslouchat tatínka na slovo, tak to bude hodně skřípat.“

A hlavně těchto dvanáct slov jí dost vzdálily vidinu být pod čepcem a mít zajištěnou budoucnost. Zatím se žádná svatba na Maledivách, Seychelách či Las Vegas nekoná a vypadá to, že ani konat nebude. Robert se dodnes k ničemu nemá.

„Ta jediná věta, kterou jsem řekla, mi zničila život,“ řekla ředitelka domova důchodců pro Blesk.cz a dál se k ničemu nechtěla vyjadřovat.

Zato druhá účastnice Lída (33) je na tom podstatně lépe. Neshody s manželem ustaly a konečně začal oceňovat, jak je těžké zvládat výchovu pěti dětí a do toho početné domácí zvířectvo a barák.

Související články

Další články