Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Další magický úplněk se blíží: Víte, co se v tento tajemný den stane?

Zdroj: profimedia
Pomalu se nám blíží další magický úplněk, který nastane 11. 2. přesně v 1:32. Jak už asi víte, období úplňku je mystické a jde o magickou dobu, se kterou musíte umět naložit. Víte, jaká luna nám bude vládnout za tohoto úplňku a které orgány bychom si měli střežit?

V noci z pátku na sobotu přesně v 1:32 měsíc doroste do úplňku. Přichází tedy opět noc, která bude pro nás všechny náročná, a doba, kdy bychom na sebe měli dávat zvýšený pozor Tentokrát bude v období úplňku luna ve znamení Lva, která ovlivňuje srdce, aortu, krevní oběh, krevní tlak, srdeční puls. Právě tyto orgány budou citlivé, a tak na ně nevyvíjejte zbytečnou zátěž.

Dále nezapomínejte, že při úplňku jsou naprosto zakázané lékařské zákroky, a tak si rozhodně na tento den neplánujte žádné operace a buďte na sebe maximálně opatrní. O problémech se spánkem jistě všichni víte

Období úplňku má svůj význam i pro ty, kteří se vyžívají v bylinkářství a zahrádkářství Za úplňku se doporučuje sbírat kořeny bylin, které mají léčivé účinky, rozhodně se ovšem nepouštějte do sušení těchto bylinek, mohly by totiž dostat jedovaté vlastnosti.

Související články

Další články