Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Další kopačky na Primě: Víme, kdo končí!

Jitka Smutná končí v Cestách domů.
Zdroj: archiv TV Prima

Stalo se pravidlem, že se některé hvězdy TV Prima dozvědí od novinářů o svém vyhazovu oještě dřív, než je na to samotné vedení upozorní. Názorným příkladem jsou třeba aktéři VIP zpráv Jiří Pomeje (48) nebo Martina Gavriely (34).

I když o vnitřních praktikách na známé komerční televizi víme hodně, musíme uznat, že třeba naposledy se vedení vlastní tvorby zachovalo celkem eticky.

V případě herečky Jitky Smutné (60), kterou nechali scénáristé Cest domů zemřít na rakovinu, se o jejím odchodu vědělo už dlouho předem. „Jitka věděla hodně dopředu, že její postava končí, bylo to od začátku natáčení 6. řady,“ řekl nám zdroj z televize. Vypadá to, že aspoň v tomto případě se Prima rozhodla udělat gesto hodné profesionálů.

Proč ale skončit s tak divácky oblíbenou postavou? „Scénáristé potřebovali děj pořádně nakopnout a Jitka to prostě odnesla,“ dodal zdroj.

Sama herečka se ale s odchodem vyrovnala jako hrdinka. „Byly to krásné zkušenosti, ale život jde dál. Donekonečna by to stejně nešlo,“ přiznala Smutná.

My v eXtra.cz ale stejně víme, jak jepičí je život seriálových postav, stejně rychle jako umírají, je dokáží tvůrci i obživnout. Vzpomeňme třeba na Bobbyho z Dallasu, kterého si doslova „vyplakala“ celá Amerika zpátky.

Související články

Další články