Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Další hvězdný pár StarDance odhalen: Koukněte se, kdo další nám předvede své taneční schopnosti

Kdopak se pokusí vytančit si vítězství?
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Už se to neodvratně blíží a máme venku další soutěžící, která se pokusí protančit až na první místo v soutěži StarDance. Bude soutěžit s tanečním partnerem Jitky Schneiderové (45) Markem Dědíkem (33), kteří se probojovali až do finále. Pomůže k tomu i své nové partnerce?

Nikoho lepšího po Jitce si profesionální tanečník nemohl ani přát. Další jeho partnerkou bude totiž mistryně světa v aerobiku Olga Šípková, která má pohyb v krvi. Ale přeci jen klasický tanec pro ni bude něco nového, co ještě v takové míře nevyzkoušela.

Její hlavní výhodou je to, že si moc dobře uvědomuje, co taková soutěž obnáší a jaká dřina se za tím skrývá. Rozhodně zrovna ona nebude porušovat životosprávu a na tréninky bude chodit poctivě, i kdyby měla potit krev. Tu profesionalitu v sobě má.

Jestli ji ale disciplína přivede až k vytouženému vítězství, na to si budeme muset ještě chvíli počkat, ale už teď je jednou z horkých favoritek na prvenství. A to i díky tanečnímu partnerovi, který se jen tak nevzdává a chce být ten nejlepší z nejlepších.

Související články

Další články