Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Další hvězda Tváře v Ordinaci: Do nekonečného seriálu přichází Patrik Děrgel

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
Ordinace
Ordinace v růžové zahradě má novou hvězdu. V seriálu se v úterý poprvé objeví Patrik Děrgel, kterého diváci vídají v show Tvoje tvář má známý hlas. Zahraje si doktora Patrika Máru, syna nepopulárního primáře Leoše Máry a také manžela sympatické mladé lékařky Táni Márové. Tu ztvárňuje jeho skutečná manželka Markéta Děrgelová.

Oba natočili nejeden seriál a sehráli nejedno představení, před kamerou se ale Patrik Děrgel s manželkou Markétou setká úplně poprvé.

“Nikdy jsme spolu nic netočili ani nehráli. Ještě na škole jsme spolu měli být v jednom projektu, ale Patrik z něj vycouval,” směje se Markéta. Na společně strávený čas v Ordinaci v růžové zahradě se ale oba těšili.

“Skutečnost, že budeme hrát spolu, měla vliv na to, proč jsme nabídku do Ordinace přijali. Jsme rádi, že se nemusíme loučit, když jdeme do práce, a pracovní čas můžeme trávit spolu. Ale vzhledem k tomu, že jsme spolu ještě nehráli, jsem zvědavý, jak nám to půjde. Asi si budeme muset zvykat,” dodává Patrik Děrgel.

Jak jim to spolu před kamerou klape, se diváci Ordinace dozvědí už v úterý. Anebo spíš neklape, protože Patrik přijíždí do Kamenice s pořádnými parohy, aniž by to tušil. Zatímco si odbýval praxi v dalekém Baltimore, jeho manželka Táňa se totiž zakoukala do kolegy Vojty Kratochvíla a jejich sympatie ale přerostly v lásku.

Jenomže Patrik je zpátky a milostný trojúhelník na světě…

Související články

Další články