Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Další hvězda chce být jako Lindsay Lohan? Courtney Stodden si po prsou nechala přifouknout i rty. Vypadá jako Kačer Donald!

Kvá kvá: Courtney by se hodila do seriálu My z Kačerova!
Zdroj: Archiv

I když se v minulosti dmula pýchou, že ultrazvuk prokázal, že v sobě nemá ani kousek silikonu, dnes se pyšní tím, že začíná být celá z tohoto hvězdami oblíbeného materiálu. Americká hvězdička Courtney Stodden (19) si nedávno nechala vylepšit svou hruď, ale jak se zdá, nestačilo jí to. Teď si totiž nechala jed napumpovat i do rtů.

Profesionální hvězda, která se proslavila jen díky svému umělohmotnému vzhledu, ultrakrátkým outfitům a svatbou s hercem Dougem Hutchisonem, nedávno pózovala na pláži v Kalifornii. Během toho si nebylo možné nevšimnout, že si blond krasava nechala zvětšit rty.

Při pohledu na vzniklé snímky se okamžitě vyrojily spekulace, zda se Courtney nesnaží podobat kontroverzní herečce Lindsay Lohan.

Spokojená děva nezapomněla za svůj „nový look“ poděkovat doktorovi. „Špulení rtů teď vypadá dokonale. Děkuji, doktore,“ napsala pod snímek, který zveřejnila na jedné ze sociálních sítí.

Ať se vám nový vzhled této blondýny líbí, nebo ne, my jsme zvědaví, jak bude vypadat za deset let. A už se toho nemůžeme dočkat!

Související články

Další články