Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Další fotky z hororové party, kde kamarádi zneužili Veroniku (15). Tohle všechno dělali s jejím tělem!

Veronika má ostudu na celý život.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Poslední, co si patnáctiletá Veronika z večírku s kamarády pamatuje, je druhý panák vodky. Pak se probrala s cejchem, který jí už nikdo neodpáře… ta, co ji opili dvěma panáky vodky, pak ji znásilnili propiskou a její nahé fotky zveřejnili na internetu.

O party ve městě Pskov na severozápadě Ruska, která se pro patnáctiletou Veroniku stala noční můrou, jsme už informovali. Dívka si dala dva panáky vodky, pak upadla do bezvědomí. Z celého večera si nic nepamatuje, jenže to by nesměly existovat fotky, které její „kamarádi“ zveřejnili na sociální síti.

Když dívka ztratila zřejmě kvůli opilosti vědomí, čtyři mladíci si s jejím bezvládným tělem dělali, co se jim zlíbilo. Svlékli ji, pózovali s ní, tahali ji po bytě a dokonce ji i znásilnili. Když se dívka z bezvědomí probrala, skončila v nemocnici s pohmožděninami v intimních partiích a škrábanci po těle. Zjistilo se, že jí do vaginy zaváděli propisku.

Případ v Rusku vyvolal obří skandál, ke kterému se už vyjádřil i ruský dětský ombudsman Pavel Astakov. On stejně jako ruská společnost volá po exemplárním trestu. Podle něho by mladíci ve věku 12 až 16 let měli být posláni do speciální internátní školy s přísnými pravidly a povinnou prací, a to minimálně na tři roky. Do vězení nepůjdou, jelikož jsou mladiství, zákon je na ně krátký.

Související články

Další články