Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Další fotbalista se oběsil! Bývalý obránce Viktorie Plzeň David Bystroň spáchal sebevraždu!

Další fotbalista se oběsil! Bývalý obránce Viktorie Plzeň David Bystroň spáchal sebevraždu!
Zdroj: Profimedia
Světem sportu otřásá další tragédie. Ani ne měsíc po sebevraždě Františka Rajtorala si vzal život další fotbalista. David Bystroň, bývalý obránce Baníku Ostrava, Plzně či Olomouce si v pátek vzal život. A to stejným způsobem, jako Rajtoral. Podle informací iDnes.cz se oběsil ve sklepě svého bytu a měl také zanechat dopis na rozloučenou.

Informaci jako první přinesl server Sport.sk a fotbalistům skon potvrdila i jeho rodina. Fotbalistovi bylo pouhých 34 let.

David Bystroň se narodil ve slovenské Levoči a hrál za Baník Ostrava, Sigmu Olomouc i Viktorii Plzeň. S tou si zahrál i v Lize mistrů. Kromě Česka působil v Bulharsku, kde kopal za Levski Sofia.

Na jaře roku 2011 ale po zápase Ligy mistrů v Borisově neprošel dopingovou kontrolou. Od UEFA dostal dvouletý zákaz fotbalové činnosti. Neváhal a v době trestu si udělal trenérkou licenci. Nakonec se mohl zapojit do tréninku týmu Viktorie Plzeň.

Když vypršel trest, tak bohužel přišla dvě vážná zranění, která skončila operací. Přesto byl Bystroň odhodlaný hrál dál. To se mu bohužel nesplnilo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy