Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Další famózní vystoupení holčičky (7) z Norsko má talent: Tentokrát rozbrečela porotu hitem z filmu Kill Bill

Nedávno jsme vás informovali o neuvěřitelném vystoupení sedmileté Angeliny Jordan Astar, která v soutěži Norsko má talent zazpívala skladbu Gloomy Sunday od Billie Holiday a její podání vyznělo, jako kdyby Angelina za sebou měla už několik životů a všechny zkušenosti nastřádala do svého teskného, chraplavého hlasu.

V dalším kole vystoupila se skladbou Bang Bang (My Baby Shot Me Down), do které dala veškerý žal, o němž se v písni zpívá, a opět dojala porotu k slzám. Skladbu, která v podání zpěvaček Cher nebo Nancy Sinatra zaznamenala obrovský úspěch, si pro svůj film Kill Bill vybral i režisér Quentin Tarantino.

Finále talentové soutěže se bude konat už příští měsíc a Angelina je velikou favoritkou. Otázkou je, co na tak vyspělý projev řeknou někteří kritici, kterým se nelíbí angažování malých dětí v takovýchto soutěžích, které je podle nich ubírají o bezstarostné dětství.

Související články

Další články