Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Daisy Lee v reality show Experiment 21: Bude muset přežít nahá mezi holými zdmi

+ Dalších 5 fotografií
Exkluzivní rozhovor
Pornorajda a instagramová hvězda Daisy Lee o level povýšila. Z filmů pro dospělé se na chvíli přesune na televizní obrazovky. Bude účinkovat v nové reality show Experiment 21 na Prima COOL. Zatím to vypadá, že to bude pořádný nářez. Co od pořadu můžeme očekávat?

Karolína Urbanová, známá spíše pod uměleckým jménem Daisy Lee, se věnuje převážně natáčení filmů pro dospělé. Sem tam se jí ale naskytne možnost ukázat, že není jen přiblblá blondýnka s čivavou. Takovou příležitost jí nabídla i televize Prima COOL. Od 16. března budeme moci Karolínu sledovat v nové reality show Experiment 21. Co nám sama Daisy o pořadu prozradila?

To je to, o čem jste dlouho mluvila, připravovaný tajný projekt?

Přesně tak. Jsem ráda, že už o tom konečně mohu mluvit, protože udržet takové tajemství byl pro mě skoro až nadlidský úkol a produkce mě musela důkladně hlídat. Mojí přirozeností je totiž naprostá upřímnost, tak si dokážete představit, jak jsem trpěla.

Popište nám pořad a na co se diváci mohou těšit.

Je to takový zábavný sociologický experiment, kdy Prima COOL vybrala 4 lidi – mě, bohéma Štěpána a pár Honzu s Gábinou – a na začátku nám vzali úplně všechno. Když ale říkám úplně všechno, tak tím myslím to, že nám naprosto vybílili byty. Zbyly nám jen holé zdi a holé kůže. (smích) Trvalo to 21 dní a každých 24 hodin jsme si mohli vyžádat jednu věc zpátky. A byli fakt přísní, protože mobil a nabíječka jsou dvě věci! Měli jsme spoustu pravidel, že si třeba nesmíme za tu dobu nic koupit. A když nám něco donesou třeba přátelé, tak si to stejně nemůžeme vzít domů. Že smíme spát jen doma. Nesměli jsme používat ani vlastní auto, ale zároveň jsme přes den museli vykonávat vše jako doposud, takže třeba i chodit do práce. Cílem toho pořadu bylo ukázat, jak zpovykaní Pražáci, kteří mohou mít kdykoli cokoli, přežijí, když jim vše vezmete. Ukáže to, jaké mají priority – co si vezmou z kontejneru jako první, co jim chybí, jak zabijou svůj čas, když mají jen svoji hlavu. Bylo děsně zajímavé něco takového zažít a těším se, že se kouknu na to, jak to zvládli i ostatní.

Jak dlouho se natáčelo?

Natáčelo se 21 dní a bylo to velice náročné! Hlavně organizačně, protože jsem musela naplánovat a sladit svoje sociální sítě, protože jsem zpočátku neměla telefon a nesmělo být poznat, že jsem offline. Podařilo se mi to skvěle, fanoušci si skoro nevšimli, že jsem se vůbec něčeho takového účastnila.

Kdy se začalo natáčet?

Točili nás každého zvlášť, a to v jednom kuse v lednu, takže byla poměrně zima, když je člověk nahý. První noc jsem spala na zemi u topení. (smích)

Kolik epizod bude a jak dlouho se bude pořad vysílat?

Na obrazovkách Prima COOL to bude od 16. března a bude se to vysílat každé pondělí ve 21.45. Asi to musí být pozdě na tu desátou kvůli tomu, že jsme tam nazí. (smích) Natočilo se 6 dílů, takže mě diváci budou moct vídat 6 týdnů. Poslední díl poběží 20. dubna.

Objevujete se v každém díle?

Ano, užijete si mě až až, diváci se mají rozhodně na co těšit. Je to děsně zajímavé a navíc taky vtipné, výsledek mě mile překvapil.

Jak spolupráce vznikla? Oslovila vás Prima COOL nebo jste vy sama navrhla nějaký podnět?

Oslovil mě kreativní producent Primy COOL Tomáš Kubizňák, protože jim zřejmě přišlo zajímavé začlenit do tohohle sociálního experimentu i někoho, kdo s nahotou nemá naprosto žádný problém, ba naopak. Kluci Štěpán s Honzou to docela dávali, ale Gábina je poměrně stydlivá, takže jsem takový její protipól. A také jsem oproti ostatním víc materiálně založená, takže se diváci mohou těšit na to, jak zvládnu to, že mi vezmou úplně všechno. Třeba takový Štěpán si to prý užíval, protože měl konečně čas jen pro sebe a na přemýšlení. Nic ho nerušilo, tak se nechte překvapit. Prý chtěli zjistit, jestli opravdu všechno zvládnu, jak vždycky říkám. Jestli zpovykaná princezna, která má všechno, vydrží bez ničeho. (smích)

Váhala jste s přijetím?

Zaujalo mě to na první dobrou, ale hrozně dlouho jsem to s Tomášem probírala a vše si zjišťovala, protože jsem velice opatrná. Takže jsem kývla až poté, co jsem si zjistila úplně všechno. Myslím, že měl mých asi 2000 otázek už dost.

Podívejte se na ukázku nové reality show Experiment 21.

Související články

Další články