Je jí teprve devatenáct let, pracuje v dost nezvyklé branži a problémy jí začínají padat na hlavu. Daisy Lee poprvé otevřeně přiznala, že má dost velké problémy s alkoholem, které se nedají skloubit s prací.

„Já prostě musím udělat jednu a tu samou chybu nejméně pětkrát a možná po desáté mi to konečně dojde,“ začala se svěřovat na svém Instagramu. Už v minulosti měla dcera příbramské političky problémy s alkoholem, ale dokázala je ustát.

Sama svým fanouškům na sociální síti řekla, že na nějakou dobu končí se všemi party a bude pořádně makat, protože toho bylo dost. Jak se zdá, tak jí to ale moc dlouho nevydrželo a problémy jsou zpět.

„Teď je mi příšerně. Cítím se, jako bych měla rakovinu a HIV dohromady. Dostala jsem za ty svoje sračky, co dělám, takový trest. Ale já jsem za něj ráda, protože si to zasloužím.“

Také si ve svém příspěvku posteskla, že jí nejvíce chybí rodina, se kterou je rozhádaná a cítí se být opuštěná. Být pornoherečkou není jednoduché a najít si s takovým povoláním přítele je ještě těžší.

„Nikdo se o mě nestará,“ posteskla si Daisy Lee, že jí chybí opravdoví kamarádi. K tomu zdrceně dodává, že to poslední dva týdny hodně přeháněla s alkoholem, což se nedá skloubit s prací. Tak snad se z toho všeho dostane a do budoucna se poučí.