Zatímco většina fanoušků ještě spekuluje nad koncem poslední série, britská herečka už si užívá privilegia, že zná ty nové.

„Viděla jsem některé ze scénářů a jsem jako dítě předávkované cukrem. Nemůžu uvěřit, jak ostré některé z nich jsou. Každý nový díl publikum úplně dostane a bude ještě šílenější než ten předtím. Nemohu ani uvěřit těm zvratům, které na nás čekají,“ řekla Emilia v rozhovoru pro Daily Star.

Předem už je jasné, že znovu uvidíme Brana Starka, který minulou sérii vynechal. Představitelka Daenerys ale zároveň zarmoutila fanoušky tvrzením, že s jeho bratrem Jonem Snowem je opravdu konec.

Příběh bastarda ze Zimohradu sice zajímal i prezidenta USA Baracka Obamu, ale ani to zřejmě tvůrce nepřiměje změnit názor. Emilia Clarke si myslí, že už se prostě nevrátí. A to navzdory tomu, že fanoušci mají hned několik teorií, jak by se to dalo uskutečnit.

Je tak prvním člověkem, který viděl nové scénáře a do tisku potvrdil Jonovu definitivní smrt. Víra některých fanoušků v oživení je ale nezlomná.

Co vy? Myslíte, že je s jednou z nejoblíbenějších postav seriálu skutečně konec?

Zpravodajství eXtra.cz najdete také na Twitteru!