Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dáda ukázala klín a Felix se vrátil domů: Gelemová dostala konečně košem?!

Zdroj: Se souhlasem Dagmar Patrasové
+ Dalších 21 fotografií
Nažhavená Dáda
Dáda Patrasová (62) může slavit! Jen co vystrčila svůj klín v upnutých legínách, přiklusal Felix Slováček (75) jako věrný oř a políbil svou životní lásku pod umělohmotnou větvičkou třešně. Zeptali jsme se rozevláté Dády, jak to teď bude dál!

Felixovi Slováčkovi dochází dech, anebo ho o čtyřicet let mladší Lucie Gelemová (35) už omrzela? Jedno je jisté, o letošních Vánocích bude saxofonistovo srdce opět patřit pouze Dádě Patrasové

Ta se na Instagramu pochlubila zamilovanou fotkou, na níž si s Felixem vyměňují vášnivý sváteční polibek. "Chci říct jenom jedno, Felix ode mě nikdy neodešel. Vždycky to byl můj muž a tak to taky zůstane," řekla eXtra.cz Patrasová.

Podle Dády tak nejde úplně o návrat, Felix se prý jen snaží z trosek manželství znovu vystavět blyštivý zámek. "Gelemová už pro něj ani není novinka, je to jen jedna z epizod, stejně jako všechny jeho zálety," myslí si reprezentantka dětských srdcí.

Je to tedy zřejmě přesně tak, jak Patrasová po celé dva roky tvrdila. Felix se zkrátka nezmění a Dáda se rozhodla mu výlety za mladšími dívkami tolerovat. Vždyť sama herečka prožila intenzivní románek s Vitem z Itálie, kterého však už letos na prosluněném jihu nenavštívila. Také tvrdila, že spolu stále mají sex.

Všechno nasvědčuje tomu, že oči pro pláč zbudou Lucii a Vitovi a Dáda s Felixem se budou smát při pojídání vánočního cukroví na kanapi!

Související články

Další články