Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Čtyřletý chlapec zemřel v Egyptě jako Klárka! Opakuje se snad případ Kramný?

Případ se podobá vraždě Klárky a Moniky Kramných!
+ Další 3 fotografie
Čtyřletý chlapec byl na dovolené s rodiči v egyptské Hurghadě. Okolnosti, jak se zranil při nehodě, která ho nakonec stála život, nejsou jasné Zemřel o den později v nemocnici. Policie příčinu nehody a celou věc zatím pečlivě prošetřuje. Na případ upozornilo Tn.cz

Otřesný případ, který až morbidně připomíná případ malé Klárky Kramné, se stal rodině Websterových z Velké Británie. Čtyřčlenná rodina si vyrazila na dovolenou do Egypta, domů se však vrátili jen tři její členové. Nejmladší Issac tragicky zahynul na následky zranění.

Příčina i průběh nehody jsou zatím policii neznámé. Rodina se zatím odmítá k nehodě vyjadřovat. O jeho smrti informoval otec Andy na svých sociálních sítích, kde se okamžitě zorganizovala sbírka, která by měla rodině finančně pomoci s převozem mrtvého syna.

Obdobný případ se stal rodině Kramných, kdy se malá Klárka s matkou Monikou měly údajně otrávit jídlem. Soud nakonec prokázal, že se jednalo o chladnokrevnou vraždu, kterou spáchal otec Petr Kramný. Toho poslal soud nedávno na 28 let do vězení.

Mohlo by vás zajímat

Další články