Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Celý internet řeší Čtvrtníčka: Byla to jenom recese, nebo i drogy?

Celý internet řeší Čtvrtníčka: Byla to jenom recese, nebo i drogy?
Zdroj: youtube.com

Herec Petr Čtvrtníček poskytl letošním Letním shakespearovským slavnostem tu nejlepší možnou reklamu!

Jeho excelentní živý vstup v pořadu České televize se stal totiž během jediného dne internetovým fenoménem, který na půdě veřejnoprávní televize nemá (až na pár výjimek v podobě šňupání v Tečce páteční noci) obdoby.

Kromě toho, že seriózní moderátor Daniel Takáč možná bude muset přehodnotit svůj improvizační um, Události, komentáře už nikdy nebudou jako dřív. Žoviální přístup a "tykačka" na první dobrou jsou totiž příliš nakažlivým trendem, na který by ČT měla v budoucnu pro své dobro možná sama přistoupit.

O Čtvrtníčkovi, kterého víc než Takáčovy připravené otázky zajímalo aktuální počasí na Kavčích horách, se v současné době vedou na Facebooku velice zajímavé diskuze.

Někteří jeho osobitý výstup přičítají recesi, jiní požití omamných látek. V druhém případě je dobré mít na zřeteli především jeho skelný pohled a neustálé popotahování.

A to by znamenalo jediné. Že Čtvrtníček způsobil v živém vysílání České televize naprostou revoluci! Kromě pozvánky na divadelní představení totiž možná prokázal solidní PR službu také látkám, na které hodné děti nesahají...

My si o tom nemyslíme raději nic, na spekulace jsou tu jiní kádři. Každopádně ono tematické představení Mnoho povyku pro nic si ujít asi nenecháme...

Petře, děkujem za pozvání!

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy