Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Čtrnáctiletou školačku znásilnilo několik mužů, protože měla na Facebooku napsanou vzrušující výzvu k sexu. Co se přesně stalo?

Zdroj: Profimedia.cz

Stačila jen jedna drobná hádka, která spustila lavinu neštěstí. Čtrnáctiletá dívka z městečka Molfetta poblíž Bari v jihovýchodní Itálii odešla ze školy a nechala si otevřený facebookový účet. Její kamarádka ze školy se po menším konfliktu rozhodla, že do něj trochu zasáhne, a nahrála na něj několik fotek s prohlášením, že je dotyčná "k dispozici každému". Navíc tam zveřejnila telefonní číslo, takže dívku během chvíle začali bombardovat telefonáty vtipálci, ale i nadrženci, kteří vzali výzvu vážně.

V dubnu 2012 na ni měla zaútočit skupina mladíků, kteří ji svezli skútrem na odlehlé místo do bývalého divadla, kde ji skupinově znásilnili Policie spekuluje o tom, že mohlo jít o náhodný útok, ale v potaz musí brát i to, co jí "kamarádka" udělala s Facebookem.

Policie zatkla čtyři mladíky ve věku 20 až 25 let, které drží v domácím vězení, a pátého, kterému bylo méně než osmnáct, stále vyšetřuje.

Související články

Další články