Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Čtěte: Podrobný partnerský a erotický horoskop pro muže narozeného ve znamení Býka!

V minulých dílech našeho seriálu o partnerských horoskopech jsme zkoumali Berany a Beranky. Teď se podíváme na houževnaté, praktické, vytrvalé a opatrné Býky.

Jací tedy jsou muži Býci?

Trpěliví. Ale všechno má své meze. Pokud vybouchnou, stojí to za to. Býci nezapomínají a neodpouštějí, toho byste si jako jeho žena či milenka měla být vědoma. Také by bylo dobré podívat se po nějakém kurzu vaření, Býci milují jídlo. Jsou to požitkáři, mají rádi peníze a materiálno a taky si ho v pohodě zajistí. Jsou spořiví, často si nastřádají na život v luxusu, rádi se obklopují krásnými věcmi. Ale pozor, nejsou lakomí – manžel Býk je velmi štědrý muž.

V navazování vztahů je muž narozený ve znamení Býka pasivní, často mu trvá dost dlouho, než se pro nějakou rozhodne. Ale až se tak stane, bude to myslet opravdu vážně. Býci si nehledají vztahy na jednu noc, chtějí partnerku do života.

Býci umějí být něžní, ač se to díky jejich tvrdé skořápce nezdá, moc toho nenamluví, jsou uzavření a zodpovědní. Také bývají poměrně věrní, ze vztahu neutíkají. Ale jsou parádně žárliví a majetničtí. Nemají rádi příliš dominantní ženy, jsou to oni, kdo chtějí řídit vztah.

Jak je poznáte? Rozhlédněte se v baru kolem sebe. Bude to kus chlapa, ze kterého bude sálat mužnost a šarm. A sex. V sexu jsou Býci nenahraditelní. Mají obrovskou výdrž a na sexu staví celý vztah. Jak s ním přestanete spát, bude zle.

Erotogenní zóny? Krk a ramena. Masáží tedy opravdu nic nezkazíte.

On Býk + ona Beranka

Tohle nebude vůbec lehká písemka. První krok udělá ona, to je jasné. Už to se Býkovi moc líbit nebude. Ona miluje výstřednosti, on má rád svůj klídek. Ona vyžaduje svobodu a volnost, on je majetnický. Žena v Beranu bere sex jako propojení milujících se osob po stránce fyzické i duševní. Pro Býka jsou v sexu podstatné dvě věci – pocit uspokojení a dělání potomků. Pro ni je Býk příliš pasivní a ona se s ním často nudí. Výsledek? Beranka si začne hledat propojení těla i duše jinde.

On Býk + ona Býčice

Kompatibilita muže a ženy ve znamení Býka je vynikající. Tahle dvojka je nerozlučná. Mají mnoho společného. Oba si velice chrání své soukromí. Shoda funguje i ve financích – Býci jsou šetrní. Na počátku vztahu se přitahují pouze fyzicky, duševní a citová přitažlivost přichází až později. Jejich sexuální život dojde časem k naprosté dokonalosti.

On Býk + ona Blíženkyně

Býka by s radostí braly všechny ženy, až na tu v Blížencích, pro kterou je svoboda vším. Další problémy: Blíženkyně ráda utrácí, muž v Býku zase rád šetří. Ona nerada vaří, on miluje doma připravené jídlo. Tihle dva mívají i problémy v komunikaci. Býk je klidný a tichý – tedy přesný opak Blíženců. No a co se týče sexu, tedy toho nejdůležitějšího pro Býka, on je vášnivý a smyslný milenec, miluje erotiku a vše kolem ní. Žena v Blížencích bere sex jen jako další vzrušující dobrodružství. Aby ti dva mohli fungovat, bude to chtít hodně kompromisů.

On Býk + ona Račice

Žena v Raku to s Býkem umí. Dokáže v něm i probudit jeho romantickou stránku. Oba potřebují čas, než se do sebe zamilují, ale potom dají do svých citů úplně všechno. Pozor ale na oboustrannou žárlivost! Sexuální kompatibilita Býka a Račice je naprosto mimořádná. On je něžný a vášnivý milenec, ale nevadí mu, když vůdčí roli převezme ona. A žena ve znamení Raka v posteli dominovat chce a potřebuje.

On Býk + ona Lvice

Komunikace mezi Býkem a Lvicí není nic eXtra. Muž ve znamení Býka je tvrdohlavý a Lvice hrdá. Další problém: On je pohodlný a rád tráví čas doma, žena ve Lvu miluje společnost. Vztah narušují i finance, on je šetřílek, ona ráda utrácí za drahé věci. Když však bude Lvice trpělivá, jednou se luxusních darů od něj dočká. Sex je fantastický. Jejich přitažlivost je neuvěřitelná a oba milování baví. Pozor ale: Ona očekává denně komplimenty (i bez důvodu) a Býk je v tomto úsporný. Závěr? Mohlo by to klapat, ale musí se především naučit naslouchat jeden druhému.

On Býk + ona Panna

Dobrá zpráva: Oba pojí touha po domově, po hnízdě, po rodině. Špatná zpráva: První problémy nastanou kvůli nepořádku. Panna je posedlá pořádkumilovností, Býk na uklízení tak trochu kašle. V sexu – Panny mají rády sex a také se o něm rády baví, na rozdíl od Býka, ten má sex sice taky rád, ale konverzovat o něm nechce. Bude to fungovat, když se naučí navzájem respektovat. Výhodou je naprostý soulad v praktičnosti. Pozor na tvrdohlavost obou a na zbytečnou kritičnost ze strany Panny. Muž v Býku nesnese kritiku, zejména na veřejnosti.

On Býk + ona Váha

Tento vztah může klapat. Ale! Žena ve Vahách je silná osobnost, která velmi dobře ví, co chce. Nepotřebuje, aby se o ni někdo staral – což je pro Býka prekérka, on se potřebuje o svou ženu starat a ochraňovat ji. Váhy navíc rády debatují na vážnější témata. To Býk nevyhledává. Na řeči ho Váha nedostane, na vášeň v posteli ano. Býk je velmi pozorný milenec a dokáže ženě splnit i ty nejskrytější touhy. Fyzická přitažlivost je ohromná. Navíc jsou oba nenapravitelní romantici a oba preferují dlouhodobé vztahy, a oběma to trvá, než někomu uvěří a vloží mu do rukou svoje srdce.

On Býk + ona Štírka

Buď výhra, nebo katastrofa, záleží to na konkrétním postavení planet. Žena narozená ve znamení Štíra Býka neuvěřitelně přitahuje. Ale bude se mu s ní žít těžko. Štíři i Býci neumí dělat kompromisy, bolí je to a taky nejsou ani jeden zrovna taktní. Ale mohou to spolu zvládnout, když se budou snažit. Jejich milování bude zvláštně smyslné. Podstatné je pro ně i duševní splynutí. Když se do sebe muž v Býku a žena Štírka zamilují, dají do vztahu úplně všechno.

On Býk + ona Střelkyně

Býk je klidný, tichý a žena ve znamení Střelce velmi aktivní a společenská. Tady to bude skřípat. Ale zase na druhou stranu, tihle dva se spolu nikdy nenudí. Hádky – usmiřování a dokola. Taková trochu Itálie. Rada pro ni: Jeho srdce dobudete něžným objetím a vroucími polibky. Jejich sex je super, dokážou se dokonale uspokojit. Obzvláště když Střelkyně zapojí do milování více citů, přesně tak, jak to má muž narozený ve znamení Býka rád.

On Býk + ona Kozorožka

Tihle dva jsou pro sebe stvoření. Žena narozená v Kozorohu ho předně okouzlí svou krásou. Když je ona přesvědčená, že on je ten pravý, je to navždy. Býk akorát musí krotit svou dominanci – Kozorožka potřebuje svůj prostor, a také musí překousnout, že žena ve znamení Kozoroha není moc citlivá. Shoda panuje v jejich praktických povahách a ve spořivosti. Ani jeden z nich neumí odpouštět, jsou si toho vědomi a tak se zásadně nepodvádějí.

On Býk + ona Vodnářka

Zvláštní vztah. Vodnářka je velká individualistka, což i tak trpělivého muže jako je Býk, trochu štve. Oba jsou výbušní, ale naštěstí se zase rychle zklidní. V sexu jsou ti dva rozdílní – on je nekomplikovaný a přízemní, ona dost složitá. Ženu ve Vodnáři přitahuje jeho náruživost a něžnost zároveň. Muž narozený ve znamení Býka ji zase rád učí vášnivosti. Když se přenesou přes rozdíly, může to fungovat.

On Býk + ona Ryba

Mohl by to být pěkný vztah – závisí to postavení hvězd. Ryba je citlivá a Býkova přímočarost jí mnohdy ubližuje. Ona je ochotna přistoupit ke kompromisu, on ne. Vše musí být po jeho. Až jí jednou dojde trpělivost, odpluje mu bez varování. Mnohdy se ale vrátí. Žena v Rybách je tak trochu masochistka. Baví ji se trápit s Býkem. Rybka je velmi tolerantní, čehož Býk zneužívá. Když si ona získá jeho respekt, může vztah fungovat i dlouhodobě. V sexu je to famózní. Málokdo zažije takovou rozkoš jako tihle dva spolu. Pokud chtějí, aby vztah vydržel, musí na něm tvrdě pracovat.

Denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu najdete tady.

Mohlo by vás zajímat

Další články