Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Čtěte: Naprosto jasné důkazy o tom, že váš objekt o vás jeví zájem

Čtěte: Naprosto jasné důkazy o tom, že váš objekt o vás jeví zájem
Zdroj: profimedia.cz

Začátky vztahů bývají někdy dosti složité. Chováme se neprůhledně, často hrajeme hry, držíme se nějakých svých strategií, taktik, pravidel. Ale jsou věci, které nelze uhrát, ošidit. Vnímejte je, až s ním či s ní půjdete na druhé rande.

Směřuje k vám

Podívejte se na to, jak sedí. Směřuje koleny nebo dokonce celým tělem k vám? Pak zřejmě bude ruka v rukavici.

Má to v očích

Neuhýbejte pohledem a chvíli čtěte v jeho očích. Vždyť se to přece říká - studna do duše. Jedná se sice o klišé, ale je to pravda. Pokud nejste úplní ignoranti a nechápači, budete hned vědět, na čem jste.

Chce se dotknout

Využívá jakékoliv příležitosti, aby se vás dotkl nebo dotkla? Byť jen letmo? Ruky? Stehna? Zad? Fajn, začněte dotyky oplácet, jste na dobré cestě k romanci.

Náhodná setkání

Čirou náhodou zašel s kamarády do vašeho oblíbeného baru a vůbec nečekal, že tam také budete. Haha. Svět je malý.

Naslouchá

Ženám je naslouchání přirozené, ale pokud vnímá muž, co žena říká, tak to už něco znamená. Pamatuje si, jakou základní školou jste prošla? Berte ho všema deseti.

Přináší nemalé oběti

Sedí s vámi dvě hodiny v kině a dívá se na Roberta Downeyho jr. nacpaného v železném oblečku, jak zachraňuje svět. Bez keců a náznaků. Ta holka je do vás blázen.

Směje se vašim vtipům

Ano, vašim trapným, starým vtipům, které neumíte vyprávět a jejichž pointu poté dlouze vysvětlujete.

Je nervózní

Poklepává nohou, mluví rychle, občas se zaškobrtne, lehce se červená. Bravíčko by napsalo, že má motýlky v bříšku, my píšeme, že vás chce co nejdřív ohnout v pase.

Otvírá se

Teď úplně nemáme na mysli penetraci penisu do vaginy. O duševním otvírání je tu řeč. Svěřil/a se vám se svým těžkým dětstvím? Asi vám důvěřuje a chce vám věřit i dalších pár let.

Související články

Další články