Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Čtěte: Děsivý příběh ženy, která si napíchala silikon do zadku a museli jí uřezat ruce i nohy!

Takhle dopadlo hazardování Apryl Michelle Brown se svým tělem.
Zdroj: reprofoto thesun.co.uk

Šestačtyřicetiletá Apryl Michelle Brown chtěla mít zadek jako Jennifer Lopez. Na černém trhu si koupila závadné silikonové injekce, které obsahovaly koupelnový silikon a teď nemá ani zadek a ještě přišla o obě ruce a nohy! Bývalá kadeřnice se rozhodla svěřit se svým příběhem a varovat tak další ženy od nebezpečí těchto nelegálních úprav.

"Vím, že si za to můžu sama, nechci nikoho obviňovat. Za svou chybu budu platit do konce svého života," svěřila se Apryl deníku The Sun. Život se ženě změnil v roce 2004, když do jejího salonu přišly dvě ženy, které se pyšnily pevným kulatým zadečkem. Když jí svěřily své tajemství, zaplatila Apryl kolem dvaceti tisíc korun za několik injekcí, které jí postupně vpichovaly do hýždí. Vůbec ji přitom nenapadlo, že může jít o nelegální záležitost.

První injekci jí jedna z žen píchla u ní doma v ložnici. Už samotné vpichy Apryl neskutečně bolely. Během několika měsíců začala místa vpichů bolestivě tvrdnout a kůže kolem zčernala. Její tělo prodělalo alergickou reakci, jenže Brown se za to, jak místo na jejím těle vypadalo, styděla. K lékaři přišla, když už bylo pozdě. Brala silné léky na utišení bolesti a v roce 2011 přistoupila na to, že si nechá své pozadí odstranit. Během zákroku, kdy lékař musel do těla vyvrtat díry, aby dostal závadný silikon pryč, se v jejím těle rozjela infekce a Apryl bojovala 24 hodin o svůj život. Lékaři ji dva měsíce udržovali v umělém spánku. Během té doby u ní provedli 27 operací včetně amputace napadené části. Infekce se ale dostala i do rukou a nohou a musely být také amputovány.

Matka dvou dcer si prožila neskutečné peklo, než se srovnala s realitou. Začala sportovat a díky protézám se rozhodla, že zvládne triatlon. To se jí také podařilo. Její příběh je varováním pro všechny, kteří z rozmařilosti touží po změně svého těla a jsou schopni kvůli tomu udělat cokoliv. "Nikdy už nebudu moct zaplétat svým holkám vlasy, nikdy už nebudu moct cítit horký písek mezi prsty na nohou, ale přežila jsem. Mým poselstvím pro ostatní je, aby se naučili milovat sami sebe takové, jací jsou," dodala Brown.

Související články

Další články