Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Čtenáři eXtra se pustili do odsouzeného Lea Beránka: Vězení ti prospěje, hulváte! A vzkazovali mnohem drsnější věci, podívejte!

Leo Beránek v jedné ze svých nudnějších kreací.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Pán pohromy a milovník pomočených rautů na veřejnosti Leo Beránek (22) nemohl svým odsouzením k roční base udělat našim čtenářům větší radost.

Beránek, pro kterého podmínka nebo trestní stíhání nejsou ničím neobvyklým, vyfasoval flastr za incident v pražském klubu Chmelnice, kde v květnu s pěti kumpány vyvolal bitku, která skončila středně těžkým zraněním hosta a bitkou s policií.

Beránek, který se toho opakovaně nebojí , protože je blázen a rozený exhibicionista, u našich čtenářů s nespravedlností rozsudku příliš nepochodil.

Podívejte se na to nejvýživnější, co mu naši čtenáři vzkázali:

David S.: Jsem zvědavej, kolik si za prázdniny vyděláš teď

Milan P.: hehe, snad mu ka*ák protáhne nějakej obézní upocenej ci**n. To ti, Leo, přeju z celého srdce!

Roman K.: …v lochu mu pár týpků prošpikuje pr**l a bude mu tam fajn…

Anastassiy S.: v lochu to svý péro ukazovat můžeš, tam jim to vadit nebude, tam tě za to odmění análním šťouchem

Alan Š.: Je nemocný,… všude možně ukazovat koko :-D V lochu bude moct ukázat i pr**l a jsem zvědavý, jak mu bude do zpěvu

Jirka G.: Proč v této republice není trest smrti? Pro tohoto kokota by to bylo už jen z principu…

A v podobném duchu se nese celá diskuze v mimořádně čteném článku. Leo má navíc fakt namále, pokud mu nevyjde odvolání, může očekávat během několika týdnů nástup výkonu trestu a pak děj se vůle boží, respektive děj se vůle našich čtenářů.

Související články

Další články