Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Courteney Cox plastiky zničily obličej! Teď má zpátky přirozený vzhled, své výplně si nechala odstranit

To není hezký pohled.
+ Dalších 8 fotografií
Hvězda Přátel Courteney Cox je známá tím, že plastiky a výplně jí kompletně zničily obličej. Nejednou se nechala slyšet, že svých nerozvážných rozhodnutí z minulosti hořce lituje. Teď je ale všemu konec a Courteney má zpátky svou pravou tvář!

„Všechno se od teď změní,“ svěřila se hvězda. „Všechno se trochu scvrkne. Snažila jsem se o to, aby se to nescvrklo, ale vypadala jsem až moc uměle. Obličej potřebuje mimiku. Především pak, pokud máte křehkou kůži jako já. Tohle nejsou vrásky, to jsou kontury od smíchu. Musela jsem se naučit zase hýbat s obličejem. Uvědomila jsem si, že výplně nejsou mými kamarády,“ vysvětluje.

Courteney si všechny výplně obličeje nechala odstranit. Byl to prý komentář od dobré kamarádky, který ji donutil změnit názor. Ta se při pohledu na její tvář zhrozila a upozornila ji, že by si měla dát pauzu. Courtney se tedy musela pomalu smířit s přirozeným procesem stárnutí přesto, že se mu mermomocí snažila předejít.

V rozhovoru pro New Beauty se také svěřila, jak Hollywood podporuje u hereček tyto procedury. Každá žena dobrovolně podstupuje botoxové injekce nebo výplně. Tlak okolí je prý příliš velký. Upozorňuje také na fakt, že je velmi těžké být ženou v tomto tvrdém byznysu, kde jste neustále pod drobnohledem.

Tomu ovšem nyní odzvonilo, Courteney je zase svá. „Jsem víc přírodní než kdykoliv předtím. Cítím se skvěle, nová a čistá,“ dodává.

Mohlo by vás zajímat

Další články