Jennifer Aniston a Courteney Cox jsou dlouholetými přítelkyněmi. Po dlouhé době se obě dvě ukázaly společně na veřejnosti a zavítaly na akci značky Chanel ve skvělé náladě. Přítomní lidé jenom žasli nad perfektní vizáží kamarádek.

Oběma je sice padesát let, ale ani jedna na to nevypadá. Klidně byste jim tipli o dvacet let méně. Bohužel to není tím, že by se jim podařilo zastavit čas, ale o herečkách je známo, že rády navštěvují plastické chirurgy, kteří jim pomáhají vylepšit jejich vzhled co nejvíce.

Zatímco Jennifer se snaží chirurgické zákroky ještě držet na uzdě, tak její velká přítelkyně Courteney Cox jim zcela propadla. Courteney Cox je další obětí botoxů a plastik a dneska vypadá jako vosková figurína. Sama říká, že svých rozhodnutí lituje. Dokonce se svěřila, že se bojí podívat do zrcadla. To, co v něm vidí, není příjemné.

Zákroky na klinikách „krásy“ jí prý zničily obličej a ona se pokusí zachránit to, co má. Pochopila, že tvář jako měla Monica, kterou hrála před dvaceti lety, už nikdy mít nebude. Je dobře, že si to herečka konečně uvědomila a snaží se s tím něco dělat dřív, než by bylo úplně pozdě.

Nutno ale říct, že si vizážisté s jejím vzhledem museli dát pořádnou práci, protože její pravá tvář děsí!