Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co udělal této ženě její snoubenec? Zakopal ji zaživa do hrobu!

Stacey si prošla peklem. Její snoubenec byl násilník a málem ji zabil.
Zdroj: facebook.com
Stacey Gwilliam si prošla opravdovým peklem! Její snoubenec Keith Huges sebral všechnu sílu a ošklivě jí ublížil. To, co provedl, nepřipomíná ani zdaleka chování zamilovaného muže.

Jak mohla Stacey s takovým mužem vůbec žít? Navíc jí neublížil poprvé! Už jednou seděl tři roky a devět měsíců za ublížení na zdraví. Jak to mohla žena celou dobu přehlížet a setrvávat ve vztahu s takovým násilníkem? To přece není normální. Domácí násilí tentokrát zašlo příliš daleko!

"Ubližoval mi opakovaně. Já ho ale milovala a vždycky věřila, že už to neudělá,“ říká žena.

Když byl Keith propuštěn z vězení, požádal Stacey o ruku a ta souhlasila. Jenže ji zase napadl. Kopal ji do břicha a pak zmizel s jejími úsporami. To už pohár trpělivosti u Stacey přetekl. Byla rozhodnutá to ukončit jednou pro vždy.

Zase se ale opakovala stejná scénka. Muž se omlouval a přísahal, že to bylo naposledy.

O pár dní později následovala další hádka, která vyostřila v brutální napadení.

Zrovna spolu byli na procházce, když Stacey řekla, že už nemůže dál. To ale Keith nedokázal přijmout a řekl: "Když tě nemůžu mít já, tak nikdo!“ Najednou ji chytil zezadu do kravaty a praštil s ní o zem. Neměla šanci se mu vzepřít. Ležela nehybně na zemi a on ji škrtil. Když toho na chvíli nechal, rozeběhla se pryč.

Jenže ji dohnal a znovu srazil k zemi. Začal ji dusit. Stacey upadla do bezvědomí. Keith měl za to, že je mrtvá, a tak ji zaživa pohřbil v lese. Mezitím se opil a naboural v jejím autě. Policistům řekl, že ji nikdy nenajdou.

Po nějaké chvíli se Stacey v hrobě probudila. Připadala si jako ve špatném snu. Všude byla tma a nemohla popadnout dech. Myslela si, že zemře. Její pud sebezáchovy byl naštěstí silný a ona se rozhodla z hrobu dostat. Otočila se a začala vší silou hrabat. Zázrakem se jí podařilo uniknout smrti. Sebrala poslední zbytky sil a doplazila se ke golfovému klubu, kde jí lidé zavolali záchranku.

Keitha znovu zavřeli. Za pokus o vraždu mu hrozí doživotí. Ještě se divil, že je snoubenka naživu. Pak se před soudem hájil, že ji zabít nechtěl. Jen zpanikařil, a tak na ni naházel větve.

Stacey doufá, že už nic takového neprožije. Doteď bojuje s psychickými problémy. Má poškozené plíce a chodí o berlích. Na ten strašný zážitek nikdy nezapomene!

Související články

Další články