Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Co to ten Habera skrývá pod mikinou? Už je jasné, co doma ukazuje krásné Daniele Peštové

Tak na tohle jsi sbalil topmodelku?
Zdroj: Instagram
Když byl v porotě SuperStar, tak byl Paľo Habera brán jako menší mužíček, který dokáže být ostrý jak nabroušený nůž. Ale jen málokdo tušil, co skrývá pod oblečením. Ale už svou mužnou hruď nechtěl déle skrývat a svou svlečenou postavou se pochlubil na Instagramu. Na tohle sbalil svou Danielu?

Sice byl vždy zpěvák Paľo Habera (53) považován za charismatického umělce, ale nikdy to nebyl sexidol, že by po něm dívky házely na koncertech své spodní prádlo. Ale možná, že po této odhalené fotce od moře začnou. Už možná chápeme, co na něm světově proslulá modelka Daniela Peštová (45) vidí.

Sice není namakaný jak kdejaký akční hrdina, ale kdejaká žena by se chtěla do jeho chlupatější hrudi ráda svalit a tulit se. Jenže to patří jen krásné blondýnce, se kterou má Paľo dvě děti. Ale i tak prostě určitě chtěl světu ukázat, že to není žádný pidimužík a jeho tělo má své kouzlo, i když není vyrýsované z posilovny.

Ale aby se stále své partnerce líbil, tak přeci jen pro to něco musí dělat, především pravidelně hraje tenis a snaží se běhat. A přináší to své ovoce, může se beze studu ukazovat „nahoře bez“ a Daniela se za svou lásku nemusí stydět.

Související články

Další články