Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Co to se sebou zase provedl?! POSTIHLA Jardu Jágra mužská verze KRIZE středního věku?

Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Jardovi se v týmu Floridy Panthers v poslední době moc nedaří. Na postup do play off to pro tým příliš nevypadá a ani Jardovi samotnému se nedaří střílet góly jako dřív. Za poslední čtyři zápasy nenasbíral ani bod. A tak si řekl, že změna je život a změnil image.

Stejně jako si zhrzené ženy po rozchodu mění účesy, změnil zhrzený Jarda svou vizáž. Proti gustu žádný dišputát, ale možná si tenhle krok měl rozmyslet. Vypadá totiž trochu jako hvězdy německých pornofilmů minulého století.

Jardův styl vždy ovlivňovaly jeho partnerky. Že jeho přítelkyně Veronika neoplývá zrovna vkusem, jsme si mohli již povšimnout Nicméně tohle je skutečný vrchol nevkusu.

Pokud trpí hokejová legenda depresí, měla by mu Veronika raději donést nějakou čokoládu a nechat ho, ať se v pyžamu podívá na Sex ve městě. Ženám to na deprese zabírá docela obstojně. Rozhodně by to vyděsilo méně lidí, než když si nechal narůst pod nosem kartáč na boty.

Jednou jsi zkrátka dole, jednou nahoře, a pokud se na ledě nedaří, je třeba zamakat a třeba se vše zase v dobré obrátí Fanoušci stojí určitě při Jaromírovi. Ovšem na jak dlouho? S touhle bláznivinou pod nosem se k němu asi dlouho nikdo hlásit nebude. Jardo, neblbni a shoď toho bobra pod nosem. Vždyť i Veroniku to musí přeci šimrat!

Související články

Další články