Vědci tvrdí, že objevili obřího pavouka, který žije u pobřeží Mexika. Video na YouTube, které vědci zveřejnili, bylo sdíleno z blogu UFO Sightings Daily, což jsou populární stránky, které se zabývají materiály o UFO a mimozemšťanech. Někteří si ale myslí, že se nejedná o pavouka, ale o kraba.

„Krab vypadá sám o sobě obrovský, asi jako autobus,“ napsal Scott Waring, který vede zmiňovaný blog. „V této velikosti by pohltil celého člověka, aby uspokojil hlad.“

Tito UFO pozorovatelé měli tendenci sdílet také souřadnice spolu s touto neobvyklou věcí, kterou objevili, aby se na ni mohli podívat také jejich nadšení kolegové. Ale příspěvek žádné souřadnice neobsahuje, což mnohým dokazuje, že jde o podvod.

V případě, že jsou fotografie pořízené přes Google Earth skutečné, existuje mnohem více pravděpodobnějších vysvětlení, než že by se mělo jednat o obřího pavouka. Co to ale může být? Na obrázku totiž není poznat, o jaké stvoření se jedná, a snímek nedává moc velký smysl. Možná to jsou jenom tmavé stíny, řasy nebo nějaká otevřená jeskyně. Podívejte se na video. Co si o tom myslíte vy?