Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Co to proboha je? Vědci našli u Mexika obří monstrum

Vědci na internetu zveřejnili video, na kterém můžete vidět zřejmě obřího pavouka, který nahání strach. Snímky ukazují, že má dokonce devět nohou místo osmi. Někteří si ale myslí, že se jedná o kraba. Co to asi tak může být?

Vědci tvrdí, že objevili obřího pavouka, který žije u pobřeží Mexika. Video na YouTube, které vědci zveřejnili, bylo sdíleno z blogu UFO Sightings Daily, což jsou populární stránky, které se zabývají materiály o UFO a mimozemšťanech. Někteří si ale myslí, že se nejedná o pavouka, ale o kraba.

„Krab vypadá sám o sobě obrovský, asi jako autobus,“ napsal Scott Waring, který vede zmiňovaný blog. „V této velikosti by pohltil celého člověka, aby uspokojil hlad.“

Tito UFO pozorovatelé měli tendenci sdílet také souřadnice spolu s touto neobvyklou věcí, kterou objevili, aby se na ni mohli podívat také jejich nadšení kolegové. Ale příspěvek žádné souřadnice neobsahuje, což mnohým dokazuje, že jde o podvod.

V případě, že jsou fotografie pořízené přes Google Earth skutečné, existuje mnohem více pravděpodobnějších vysvětlení, než že by se mělo jednat o obřího pavouka. Co to ale může být? Na obrázku totiž není poznat, o jaké stvoření se jedná, a snímek nedává moc velký smysl. Možná to jsou jenom tmavé stíny, řasy nebo nějaká otevřená jeskyně. Podívejte se na video. Co si o tom myslíte vy?

Související články

Další články