Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Co to má proboha s obličejem? Vysmátý Silvio Berlusconi má tvář vyžehlenější než košili!

Tohle Silvio nevychytal!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Snaha bývalého italského premiéra Silvia Berlusconiho (81) o návrat na tamější politickou scénu pokračuje. Zdá se, že známý politik, do jehož vily neřesti kdysi zavítal i Mirek Topolánek (61), to chce tentokrát zahrát na mladistvý vzhled. Jenže se objevil s tváří napnutou tak okatě, že je teď spíš všem pro smích.

Vypadá to, že si aktér divokých večírků Silvio Berlusconi nechal vyžehlit obličej. Bývalý premiér Itálie, který má na triku nespočet skandálů, se chce vrátit do politiky. Nejspíš si uvědomil, že sliby už mu nikdo nezbaští, a tak se rozhodl upoutat pozornost napnutou tváří.

Berlusconimu je však už jedenaosmdesát, takže hlaďoučká kůže na jeho obličeji působí nanejvýš směšně. Na sociálních sítích si z něj střílí, že vypadá jako vosková figurína.

Je všeobecně známo, že italský politik na svou vizáž dbá a kosmetické operace už v minulosti podstoupil. Dokonce zašel tak daleko, že si nechal provést transplantaci vlasů. Poslední proměna vzhledu už ale byla příliš okatá.

K žehlicí kauze se Berlusconi nevyjádřil. Jelikož však z rozhodnutí soudu kvůli daňovým únikům už nemůže být zvolen, sdělil aspoň, kdo by měl být jeho nástupcem. Středopravá koalice vedená jeho stranou Vzhůru, Itálie totiž boduje v průzkumech. „Ve hře je spousta jmen, ale je tady velmi schopný člověk, kterého si všichni váží a který dosáhl úspěchu. Je to generál Leonardo Gallitelli,“ řekl televizi RAI.

Související články

Další články