Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Co to má na břichu? Tahle modelka šokuje na Instagramu!

Modelka porodila vytoužené dítě, ale…
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Ženy, tak z téhle plnoštíhlé modelky si vezměte příklad. I když porod se na její postavě dost podepsal, tak ona se za svou postavu a strie na břiše rozhodně nestydí. Chce podpořit i ostatní maminky, aby své tělo i tak milovaly, proto se vyfotila jen v kalhotkách a rozvěsila to na sociální sítě.

Šestadvacetiletá modelka větších velikostí Robyn Lawley se rozhodně nemá za co stydět. Přivedla na svět vytoužené miminko a je hrdou maminkou. Pyšná je i na své nedokonalé tělo, i na břicho, které je plné strií.

Ty vznikají, když se kůže nadměrně v těhotenství napne a elastická vlákna na povrchu kůže popraskají. Sice se postupem času jejich projev zmírňuje, ale nikdy nezmizí. Tak proč se kvůli tomu věšet?

To si přesně řekla takhle krásná modelka, která fotila i pro prestižní magazín Sports Illustrated, a chtěla dokázat ženám, že se nemusí stydět a přestat se cítit dobře ve svém těle.

„Jste bojovnice, stvořily jste nový život, není důvod, abyste se kvůli své postavě cítily špatně,“ napsala na fotku, kterou umístila jak na Facebooku, tak na Instragramu.

A rozhodně před ní smekáme klobouk. Málokterá novopečená maminka, zvlášť modelka, by dala na odiv své nedostatky.

Související články

Další články