Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Co to má Ashton Kutcher mezi nohama? Budete překvapeni! Tohle jsou trapasy roku 2015!

Co to má Ashton Kutcher mezi nohama? Budete překvapeni! Tohle jsou trapasy roku 2015!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Celebrity občas přestřelí a nějaký ten trapas se jim povede. Mnohdy o něm nemají ani zdání, ale fotografové je zvěční a už není úniku. Odporně vyhlížející zpocené kruhy v podpaží nebo fleky na tričku či mezi nohama potrápily nejednoho známého muže.

Můžete na sobě mít oblek za statisíce, ale pokud jste nepříjemně cítit nebo máte kruhy v podpaží, nikoho neokouzlíte. A co teprve, když máte mokrou skvrnu někde jinde. I tohle se stalo našim drahým celebritám. Zkušenost s kruhy v podpaží má například David Prachař Na jeho šedém tričku se jeho pot doslova vyjímal. Příště by to asi chtělo nějakou volnější košili nebo použít kvalitnější deodorant. Asi byl David v presu, na fotce to vypadá, že někam opravdu spěchá.

Herec Ashton Kutcher se objevil na veřejnosti zase s obrovskou skvrnou na levé noze a také skvrnou na poklopci. Od čeho to asi tak může být? Vše nasvědčuje tomu, že se Ashton prostě počůral. Nebo se jen zapomněl pořádně oklepat a moč se mu prostě vsákla do kalhot.

Další muži, kteří se na veřejnosti objevili se skvrnami, tentokrát na tričku, jsou rybář Jakub Vágner a herec Michal Nesvadba. Jakub vypadá, že šel od rybníka přímo na večírek. Asi ještě na poslední chvíli někde chytal rybu a zapomněl si převléct tričko. A Michalova skvrna zase vypadá, že mu nejspíš na tričko spadl nějaký řízek. Ale kdo ví, od čeho to kluci opravdu mají.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy