Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Co skrývají vaše oči? Barva o vás mnohé prozradí

Jakou barvu očí máte?
Zdroj: profimedia
Oko je tzv. oknem do naší duše. Jakou roli hrají geny a barva očí? Prozradí o našem charakteru víc, než se zdá!

Vědci zjistili, že zhruba 90 % populace má hnědé oči. Je to tím, že hnědý pigment má nejsilnější geny. Nejvzácnější jsou zase zelené oči. První, co na člověku upoutá, je oční kontakt. Poté následuje barva očí, která prozradí o člověku opravdu hodně!

Modré oči Lidé, kteří mají modré oči, jsou od přírody věrní. Díky své barvě očí jsou považováni okolím za atraktivní, protože z nich srší spokojenost. Jsou nezávislí a nemají rádi rutinu. Charakterizuje je silná osobnost. Majitelé modrých očí bývají umělecké duše. V dnešní době je celkem raritou potkat modrookého člověka. Pigment není totiž tak geneticky silný jako např. u hnědé barvy.

Hnědé oči Hnědoocí lidé bývají často workoholici. Pokud využijí svých předností, mohou být velmi úspěšní. Často také žijí ve vztahu s lidmi, kteří mají zelené oči. Obecně jsou to veselé kopy, avšak na první pohled působí tajemně.

Zelené oči Majitelé zelených očí bývají dobrosrdeční. Potřebují získávat tolik lásky, kolik dávají. Jinak se z nich mohou stát bručouni. Najdou-li se partneři, kteří mají oba zelené oči, může se ve vztahu objevit problém v podobě žárlivosti. Barva těchto očí v sobě skrývá mnohé protiklady. Lásku a nenávist, opatrnost i sílu.

Související články

Další články