Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Co si obléct na první rande, abyste ho oslnila a nevypadala u toho jako levná štěťule?

Co si obléct na první rande, abyste ho oslnila a nevypadala u toho jako levná štěťule?
Zdroj: profimedia.cz
První rande je taková sázka na nejistotu. Nervozita by se dala krájet, ovšem na stupnici natěšenosti byste dosáhla nejvyššího bodu. Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka, a pokud se na svém rande budete cítit dobře, budete daleko víc uvolněná a přirozená. Víte tedy, co si obléct?

Na prvním rande byste měla svého nápadníka hlavně zaujmout a dostatečně mu pomotat hlavu Pokud se ovšem obléknete do nějakého prvoplánového modýlku, budete působit spíš jako laciná coura a pan Dokonalý si život s vámi radši rozmyslí.

Oblékněte si tedy to, co je vám pohodlné, co nosíte běžně a co vás charakterizuje. Nezapomínejte na to, že byste měla působit žensky a i trošku sexy. V dnešní době ovšem méně znamená více, a tak čím méně toho odhalíte, tím víc bude pracovat mužská fantazie. Tato rovnice skutečně funguje, a tak na to myslete

Vhodné je se také obléci k dané příležitosti. Jinak se asi obléknete na romantickou večeři a jinak na procházku lesem Bylo by tedy lepší, kdyby váš budoucí partner nebyl tajemný a kápnul božskou, kam vás hodlá vzít.

Takže váš model by měl splňovat tyto požadavky:

1. Pořádně si překontrolujte, jestli vám nikde neleze podprsenka, nejsou vidět ramínka nebo nemáte čáru v modelu, kde mají být holá záda.

2. Rozhodně zapomeňte na tanga vytažená až k pupku, vypadá to nechutně a dost lacině.

3. Asi bychom nedoporučili sáhnout po klučičích roztrhaných džínách, protože to žensky rozhodně nepůsobí.

4. Nezapomínejte na to, že muži nejsou milovníky třpytu a lesku. Právě proto se vyhněte zlaté a stříbrné barvě, flitrům apod.

5. Není vhodné volit slaďounké pastelové barvy, ve kterých budete vypadat jako pravá Barbie od Mattela.

6. Jestli si nechcete vysloužit přezdívku "studentka křesťanského gymnázia", zapomeňte na hnědou a šedivou, to sexy fakt není.

7. Napoprvé se vykašlete i na vysoké podpatky. Možná vás bude chtít partner vzít na procházku a vy budete působit jako nána.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy