Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Co si o vás říkají doktoři během operace? Pacient natočil skrytým telefonem šokující svědectví!

Lékaři během operace rozhodně nemlčí.
Zdroj: profimedia.cz
Je to jedna z chvil, kdy se člověk cítí opravdu nejvíce zranitelný. Leží nahý na operačním stole v bezvědomí a nemá ponětí, co se s ním děje. Musí pouze doufat v profesionalitu lékařů a v to, že situace nijak nezneužijí. Jenže po přečtení tohoto článku už budete doufat jen stěží.

Muž, kterého média označují jen jako D. B., se obával, že by mohl zapomenout některé důležité instrukce ohledně doporučené rekonvalescence po kolonoskopii, a tak před operací zapnul nahrávání na svém telefonu.

To zachytilo nejen instrukce doktorů, ale také nechutné narážky, které na muže měla anestezioložka Tiffany Ingham.

D. B. si nahrávku přehrál hned při cestě domů a zjistil, že tým doktorů si z něj začal utahovat ihned poté, co se jim ho podařilo uspat. Navíc se rovněž bavili o tom, jak se mu po zákroku budou vyhýbat. Telefon nakonec nahrál i chybnou diagnózu a instrukce jednomu z asistentů, aby pacientovi lhal.

Nejvíce ale bolí samotné urážky právě od anestezioložky Tiffany Ingham.

„Po pěti minutách, co jsem s tebou mluvila na předoperačním, jsem tě chtěla praštit do obličeje, abych z tebe udělala chlapa,“ řekla na úvod a zdaleka nebyla hotova. Po chvíli radila lékařům, ať na vyrážku raději nesahají, protože by mohli dostat syfilis, a přesvědčeně říkala, že D. B. má určitě v penisu tuberkulózu, což zbytek týmu doprovodil hlasitým smíchem. „To je penis s ebolou,“ dodal další člen lékařského týmu.

Jeden z asistentů potom zmiňuje, že se muži při pohledu na jehlu zvedal žaludek. A k tomu měla Ingham rovněž co říct.

„Tak ať se nedívá, retard,“ řekla anestezioložka a ostatní to rovněž doprovodili smíchem.

Ostudné chování se lékařům hrubě nevyplatilo, protože po krátkém třídenním procesu soudce rozhodl, že společně s lékařským zařízením, kde pracovali, musejí zostuzenému pacientovi zaplatit v přepočtu 12,5 milionu korun.

Související články

Další články