Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Co se to stalo se silikonovou sexbombou Evou Feuereislovou? Předvedla nohy vyžilé padesátnice

Eva vypadá jako plastiková panenka, ale co ty nohy?
Zdroj: instagram
+ Dalších 20 fotografií
Eva Feuereislová se snaží na všech fotkách vypadat naprosto dokonale, ale tentokrát šlápla hodně vedle. Na sociálních sítích zveřejnila fotku, na které jsou vidět její nohy. Jenomže pohled na ně není zrovna nejpěknější.

Eva Feuereislová se hodně dlouhou dobu snažila dostat do podvědomí lidí. Nejdříve se ukázala v pěvecké soutěži Superstar, ale tam moc nepochodila. Poté se přihlásila do reality show Vyvolení, odkud ji také diváci nejvíc znají.

Po skončení soutěže začala rapidně měnit svůj vzhled. Nejdříve si nechala udělat plastiku prsou, po které toužila ještě před soutěží. To jí do začátku kariéry dodalo hodně sebevědomí. Poté následovaly ještě další chirurgické zákroky.

Nejde přehlédnout, že si Eva nechala docela hodně přifouknout pusu, poté se ještě rozhodla, že si nechá zmenšit nos. Když se podíváte na Eviny fotky v době Vyvolených a srovnáte je s těmi dnešními, tak už si příliš podobná není.

Je z ní taková plastiková panenka. Ale fotkou, kterou přidala na sociální sítě, vcelku šokovala dost svých fanoušků. Vyfotila se ve výtahu s krátkými šortkami a odhalila nepěkné nohy, které připomínají vyžilou padesátnici. Co se to stalo? Že by celulitida, se kterou bojují stovky žen?

Související články

Další články