Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Co se to stalo s obličejem sexbomby z Prostřena? Mia Nelson je podivně nateklá a přestává si být podobná

Co to má s obličejem?
Zdroj: instagram
+ Dalších 29 fotografií
Mia Nelson je snad nezapomenutelná postavička z reality show Prostřeno. Nejvíce upoutala pozornost diváků svým extravagantním vzhledem. Potetovaná černovlasá kráska, která však absolutně neumí vařit. Až doposud se na Miu dalo opravdu hezky koukat. Jenomže svým nynějším vzhledem vyděsila nejednoho fanouška. Její tvář je divně nateklá. Co se jí stalo? Že by to přehnala s botoxem nebo plastikami?

Mia Nelson je naprosto nepřehlédnutelná. Plastiková panenka, která se rozhodla, že všem ukáže, že není jenom krásná, ale zvládne uvařit čtyři chody pro své hosty. Ale buď přecenila síly, nebo se předešlý večer trošku víc napila vína, než bylo zdrávo.

No zkrátka její výsledek v Prostřenu byl velmi zoufalý. I přesto, že si zavolala na pomoc svého kamaráda, tak z jejího vaření téměř nic nebylo. Ještě, že měla kolem sebe partu lidí, která to nemotorné Mie nedala sežrat, ale měla pro její ztroskotání vcelku pochopení.

V současné době to vypadá, jak by se po účastnici Prostřena slehla zem. Nezvedá telefony a nekomunikuje. Dokonce o ni chvílemi měla strach její kamarádka a spolusoutěžící Žaneta. Mia pravděpodobně přehodnotila své plány stát se slavnou a žije dál v ústraní.

Naposledy přidala na sociální síť fotku, která šokovala i dost otrlé jedince. Černovlasá sexbomba si totiž přestává být podobná. Má podivně nateklý obličej a je celá nafouklá. Co se to s ní proboha stalo? Že by to přehnala s vylepšováním svého zevnějšku?

Nebo se jen vyfotila po propařené noci? U Mii je možné prakticky všechno. Každopádně, pokud se jedná o nějaké kosmetické úpravy, měla by rozhodně zvolnit tempo.

Související články

Další články