Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Co se to proboha stalo s kdysi SEXY Nikol Trojanovou? Na posledních fotkách vypadá jako BUŘTÍK a KYNE dál!

+ Dalších 32 fotografií
Co se to proboha v poslední době děje s kdysi štíhlou Nikol Trojanovou? Na sociální síť vyvěsila fotky, které jasně říkají, že v poslední době razantně přibrala. Tohle je hodně zvláštní, protože u Nikol jsme zvyklí na žhavé fotky, ze kterých nám padá brada!

Krásnou Nikol Trojanovou (26) není třeba představovat. Tahle sympatická dívka se proslavila hlavně v reality show Hotel Paradise, kde jako jedna z mála neměla v hlavě úplně vymeteno a její názory dávaly vcelku smysl.

Jejím snem bylo prosadit se pomocí reality show, aby se dostala do povědomí diváků a pak se stala moderátorkou. Po skončení Hotelu Paradise se vcelku nešťastně přihlásila do Vyvolených, jejichž sledovanost byla k pláči, a Nikol působení v této show rozhodně neprospělo.

Z počátku se držela a byla u lidí oblíbená, ale jednoho dne se pořádně slila a střihla si brutální ostudu. Zanedlouho po jejím extempore ze hry vypadla. Poté o ní bylo sem tam slyšet, moderovala pár malých a nevýznamných akcí, ale sen o opravdovém moderování se jí nikdy nesplnil.

To ale Nikol nezastavilo. Protože měla hodně luxusní postavu, tak nafotila řadu žhavých fotek. Bohužel se v poslední době nestačíme divit, co se s kdysi žhavou Nikol Trojanovou děje. Na svém Instagramu vyvěsila pár nových fotek, na kterých nevypadá vůbec dobře.

I když fotky prošly jistě retuší, tak jde na nich jasně vidět, že tahle kočička docela dost brutálně přibrala. Hlavně to jde vidět na jejím větším pozadí, lýtkách a tváře má taky pěkně naducané. Nikol by měla na sobě pořádně zamakat, protože nyní mnohem více než sexy divu připomíná oteklého buřtíka!

Související články

Další články