Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Co se stalo se sexy Amandou z Melrose Place?! Heather Locklear vypadá opravdu příšerně

Kam zmizela sexy Heather?
+ Další 3 fotografie
Heather Locklear (54) uměla stárnout s grácií. Kudy chodila, tudy byla obdivována. Jenomže ne vždycky mají hvězdy svůj den. Herečka svoje fanoušky nedávno vyděsila. Až se všichni bojí, jestli se jí nestala nějaká nehoda!

Heather ovládala se svou blonďatou hřívou seriály 80. a 90. let. V kultovní Dynastii ztvárnila mladičkou Sammy a kvůli ní začali na tuhle americkou telenovelu koukat i chlapi. Naopak tvrdou Amandu Woodward si zahrála v Melrose Place a svou přítomností zvedla seriálu sledovanost.

Na hlavní role v hollywoodských trhácích to nikdy nedotáhla, ale i tak ji fanoušci seriálů milují dodnes. Jenomže co se stalo?

Blondýnka se naposledy objevila s nateklým obličejem a rozbitým nosem. Je za tím nepříjemná alergie nebo úraz? Nejpravděpodobněji se jeví plastická operace.

Heather Locklear už podstoupila mnoho omlazovacích zákroků a navíc randí s plastickým chirurgem Marcem Manim. Tak snad se botox brzy vsákne a ona bude zase zářit na červených kobercích.

Mohlo by vás zajímat

Další články