Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Co se sakra stalo? Z kutila Tima je dnes odulý stařec! Můžou za to opět drogy?

Tim Allen se obrovsky změnil.
Zdroj: profimedia.cz, facebook.com
Střelený otec, nešikovný moderátor vlastní hobby show. Tak zná většina Čechů slavného amerického komika. Jenže od první klapky Kutila Tima uběhlo už takřka čtvrt století a to se bohužel podepíše na každém.

62letý herec začínal s prací v reklamní agentuře a už tehdy rád hrál ve spotech, které si sám napsal. Jenže ty mu byly vzhledem k míře talentu brzy malé, a tak se začal soustřeďovat na stand-up komedii v místních klubech.

Vypadalo to, že je vše na správné cestě a nic ho nemůže zastavit. Jenže Tim byl zničehonic zatčen na letišti v Battle Creek za držení kokainu. A nebyla to žádná troška. Policisté u něj našli 650 gramů této drogy, což znamená, že Allen byl dealer a navíc čelil možnosti doživotního vězení. Z naprosto neznámého skandálu se slavnému herci podařilo vyklouznout ne zrovna elegantním způsobem.

Allen napráskal hned několik dalších dealerů a soudce mu za to zkrátil trest na tehdy velmi mírné tři roky.

Brzy po propuštění si Tima všimli lovci talentů a objevil se v několika televizních pořadech. A protože problémy s kokainem v Hollywoodu takřka nikomu nevadí, dostal nadějný komik vlastní pořad.

Seriál Kutil Tim, který znají všichni v České republice, se začal vysílat v roce 1991 a byl okamžitým hitem. Nakonec se natočilo 8 sérií a Allen si během té poslední přišel na v přepočtu 36 milionů korun za epizodu. Stal se tak jedním z nejlépe placených televizních herců v historii. Studio mu dokonce nabízelo v přepočtu 1,2 miliardy korun, pokud natočí ještě devátou sérii, ale Tim odmítl.

Chtěl raději točit filmy. Od tohoto rozhodnutí už ale také uběhlo více než 15 let a slavný herec je dnes k nepoznání. Stojí za tím opět drogy? Vzhledem k tomu, že výše jeho majetku se odhaduje na více než 2 miliardy korun, už alespoň určitě nedělá dealera…

Související články

Další články