Markéta Procházková má po ukončení televizní show Tvoje tvář má známý hlas zřejmě sebevědomí společně se sebekritikou na bodu mrazu. Úspěšná muzikálová zpěvačka nedávno získala roli ne zrovna půvabné Adriany v muzikálu Rocky a i přes to, že tato ženská postava oslnila nejslavnějšího filmového boxera všech dob, rozhodně není prototypem sexy krásky!

Markéta Procházková sama o sobě tvrdí, že je na tuto roli jako dělaná. A sama sebe nepovažuje za nějakou krásku, spíše naopak. My to ale nedokážeme pochopit, Markéta podle nás patří mezi TOP deset nejpůvabnějších muzikálových zpěvaček. Bohužel takováto drsná sebekritika je u českých žen všeobecně známá… bohužel.

Na otázku, jaké je to hrát další Ošklivku Betty po americku, odpověděla Markéta takto: „Moje postava mi nepřijde ošklivá. Je strašně hezká, a jen stydlivá. Všechno je to tím oblečením, brýlemi a tak dále.”

V centru Prahy se na ledovém kluzišti Markéta ukázala v ošklivých dioptrických brýlích a ohavné čepici. Tomu se říká pohodlná příprava na roli.