Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co se jí stalo?! Markéta Procházková vypadá jako Ošklivka Betty!

Markéta nějak zošklivěla.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Markéta Procházková byla jednou z největších hvězd v show Tvoje tvář má známý hlas. Nyní se chystá na svou další roli. Bohužel, v této už ji neuvidíme v tak sexy kostýmech, jako tomu bylo dřív.

Markéta Procházková má po ukončení televizní show Tvoje tvář má známý hlas zřejmě sebevědomí společně se sebekritikou na bodu mrazu. Úspěšná muzikálová zpěvačka nedávno získala roli ne zrovna půvabné Adriany v muzikálu Rocky a i přes to, že tato ženská postava oslnila nejslavnějšího filmového boxera všech dob, rozhodně není prototypem sexy krásky!

Markéta Procházková sama o sobě tvrdí, že je na tuto roli jako dělaná. A sama sebe nepovažuje za nějakou krásku, spíše naopak. My to ale nedokážeme pochopit, Markéta podle nás patří mezi TOP deset nejpůvabnějších muzikálových zpěvaček. Bohužel takováto drsná sebekritika je u českých žen všeobecně známá… bohužel.

Na otázku, jaké je to hrát další Ošklivku Betty po americku, odpověděla Markéta takto: „Moje postava mi nepřijde ošklivá. Je strašně hezká, a jen stydlivá. Všechno je to tím oblečením, brýlemi a tak dále.”

V centru Prahy se na ledovém kluzišti Markéta ukázala v ošklivých dioptrických brýlích a ohavné čepici. Tomu se říká pohodlná příprava na roli.

Související články

Další články