Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Co se dělo po vysílání Prostřena v domácnosti Boba a jeho opilé manželky? Neuvěříte, jak se kuchtík zachoval!

Bob se své nevychované manželky stále zastává.
+ Další fotografie
I když v Prostřenu Bob Pejchal nebyl moc oblíbený za své rýpání, ale nakonec se ho soupeřkám zželelo po čtvrtečním faux pas, kdy na natáčení dorazila jeho namol opilá žena, tak se ho dokonce i zastávaly. Jak to vše ale nakonec amatérský kuchtík ustál? Co se dělo, když se vypnuly kamery?

Bobova třetí manželka, kterou podle svých slov bezmezně miluje, ho dost zklamala. Přišla, když zrovna u nich doma vařil, byla opilá a začala na všechny řvát, aby vypadli. Vyhodila nejen soutěžící, ale i celý štáb. Přitom ona sama svého muže Bohumíra do Prostřena sama přihlásila.

„Sbalte si ty krámy a jděte do pr…,“ řvala jak smyslů zbavená opilá žena a opravdu všechny z bytu vyhodila. Kvůli ní málem celé natáčení přišlo vniveč.

Bob zůstal jako opařený, neustále se holkám omlouval za narušení soutěže, ale bylo na něm vidět, jak ho to strašně trápí, jakou ostudu mu manželka před celým národem udělala. Jenže Bob se i přesto vše manželky zastává a nechce, aby ji lidé odsoudili.

„Neustále ji vychvaloval před spoluhráči a mluvil o ní, jak nejlépe mohl,“ dodala Dubášová ke včerejšímu dílu. Naštěstí vše zachránila ruská muslimka Katka, která vařila jako první, a nabídla Bobovi na vaření a dodělání menu svůj byt. Jinak by nebylo kde to celé dotočit.

Jestli se i toto manželství taxikáři opět rozpadne, je ve hvězdách, ale podle informací o své třetí manželství i přes obrovský trapas bojuje a chtěl by, aby si manželka napravila svou reputaci.

Mohlo by vás zajímat

Další články