Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

CO SE DĚJE S MOJSEJOVCI: Chtějí mě zabít, doma mi vybuchla bomba, tvrdí Braňo Mojsej!

CO SE DĚJE S MOJSEJOVCI: Chtějí mě zabít, doma mi vybuchla bomba, tvrdí Braňo Mojsej!
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Braňo a Nora mají za sebou několik šílených let a prožili si peklo. Žili v luxusu a poté si sáhli na dno. Braňo se léčil jako alkoholik a Nora byla 13 měsíců ve vězení kvůli daňovým únikům. Zřejmě hodně z vás si pamatuje kontroverzní pár, který zazářil ve své vlastní reality show na Slovensku v roce 2005. Vila ve stylu podnikatelského baroka, kýčovité interiéry a arogantní chování. Jak to vypadá s Mojsejovci dnes?

Je tomu 11 let, co na Slovensku skončila reality show Mojsejovci. Podivínský pár Nora a Braňo si pozvali soutěžící k sobě domů. U nás zrovna začínala první série VyVolených a Big Brothera, na Slovensku se vyhlašoval vítěz bizarní show s hlavní výhrou 2 miliony slovenských korun

Braňo se od té doby neúspěšně pokusil prorazit jako muzikant a jakýsi životní kouč. Svého času třeba prohlašoval, že by dokázal pomoci Ivetě Bartošové. Do péče mu ji nesvěřili. Naštěstí.

To Nora Mojsejová byla podnikavější. Po své reality show ještě na slovenské televizi zasedla v porotě a v jednom pořadu dělala módní policii. To jí nestačilo, a tak s TV Joj a Prima byla hlavní postavou v show Šéfka. A šéfová byla samozřejmě ona. Hledala manažera pro svou firmu, resp. pro svůj butik, který založila. Vítěze Michala Pilipa ale záhy vyrazila, i když tvrdila, že je její favorit a schopný člověk.

Ambiciózní Noru ale podnikaní neuspokojilo, chtěla ještě dál. V prosinci 2011 se stala předsedkyní politické strany STRANA SLOBODNÉ SLOVO – Nory Mojsejovej. Vydržela v ní 2 roky. Mezitím se jí rozpadlo manželství s Braněm. Celebritní slovenský páreček to vzdal v roce 2012.

Od té doby moc štěstí neměli. Braňo se pokusil podnikat, ale nedařilo se. Nakonec propadl alkoholu a skončil několikrát na psychiatrii Navíc tvrdí, že mu dvakrát na parapetu domu explodovala bomba. Naštěstí se nikomu nic nestalo a nedošlo ke zranění. Braňo se brání tomu, že by měl nějaké nepřátele.

A drobným výbuchům se nevyhnula ani Nora. V jejím domě či v nemovitosti její rodiny a známých to vybouchlo nejméně 6x! A vždy stejný scénář. Naštěstí se ani v těchto případech nikomu nic nestalo. Jakoby to bylo jenom podivné varování. Možná za dluhy.

V roce 2013 totiž dopadla Nora na dno Dluhy a soud. Skončila v košickém vězení za daňové podvody a neměla ani 25 000 na zaplacení soudních výloh. Byla zavřená 13 měsíců. Mezitím zhubla, obarvila si vlasy na černo. Uzavřela se před světem a s prosíkem šla za bývalým manželem.

Smutný konec ženy, která pár let zpátky dávala svému psovi žrát lososa z porcelánu a smála se "obyčejným" lidem, kteří každé ráno vstávají do práce.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy