Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co přesně znamená slza, kterou má pod levým okem vytetovanou sexy zločinec Jeremy Meeks?

Tohle tetování může mít několik snadno vysvětlitelných významů…
Zdroj: facebook.com

Sličný zločinec Jeremy Meeks má kromě uhrančivého blankytného pohledu a plných rtů ještě jedno zásadní poznávací znamení. A tím je vytetovaná slzička pod levým okem.

Toto typické zločinecké tetování, kterému se přezdívá inkoustová slza, má mnoho významů. Největší spojitost má s vězením a gangy.

Podle nepsaných pravidel si ji mnoho gangsterů nechává pod levé oko vytetovat jako připomínku na zemřelého kamaráda či jako památku na čas strávený v kriminálu.

Nejčastěji se tetuje, pokud někdo z rodiny nebo gangu zemřel, byl uvězněn či zabit. Dnes tedy slouží hlavně jako památka na někoho blízkého.

Dříve tahle symbolika měla ale význam trochu jiný. Člověk si tím měl připomenout hlavně svoje promarněné roky ve vězení.

Pokud je slza vyplněná, znamená to, že dotyčný spáchal vraždu. Pokud je slza rozevřená nebo nevyplněná ve středu, znamená to, že pokus o vraždu byl sice spáchán, ale nepovedl se.

Znamená to, že snad Jeremy někoho zabil? Nebo přišel o blízkého přítele? Každopádně si troufáme tvrdit, že tenhle druh tetování se znovu dostane na výsluní! Do pár měsíců budou ulice plné „ubrečených“ kluků…

Související články

Další články